Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeritetek a Twilight jó köny?

Marcell0001 kérdése:

Szeritetek a Twilight jó köny?

Figyelt kérdés
elolvastam a Vámpírnaplókat és ahoz hasonlitva jó könyv

2013. febr. 23. 16:00
1 2
 1/12 AccountManagerkovács ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hány éves vagy?
2013. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
13 fiú
2013. febr. 23. 16:39
 3/12 anonim ***** válasza:
A vámpírnaplók se jó.
2013. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 AccountManagerkovács ***** válasza:
Oké, ha 13 éves vagy, akkor semmi gond. Annyit azért elmondanék neked, hogy ezek a könyvek elsősorban lányoknak szólnak:) Mivel nem olvastam őket, így nem tudom, hogy jók-e vagy rosszak - persze a műfajról magáról megvan a véleményem, de nem foglak vele keseríteni. Ha jól sejtem, így is kapsz majd elég kritikát a többiektől...
2013. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

fura egy kis srác vagy te . én is kb.12-13 évesen olvastam (lány vagyok!).

mi a véleményem a könyvekről ? 1. jó volt , 2. nem szerettem , 3. jobb volt mint a második , 4. nem tetszett a vége , meg azok a részek amik bella és edward nyáladzását mutatták be , de jacob része oké volt + még a csatára való készülés is tetszett . összegezve: egy elégé b kategoriás , nyálas könyv , ami egyszeri olvasásnál még jó , de ha neki látsz még egyszer tuti megunod . válaszolva a kérdésre : nem igazán szeretem , de nem is utálom .

egyébként hogy-hogy ilyeneket olvasol ? ezek inkább álmodozó , lányoknak/nőknek szólnak . és még nem is az irodalom magas iskoláji ezek a könyvek .

ha jó vámpíros storyt akarsz olvasni, olvasd el darren shan vámpír könyveit , nagyon-nagyon jók . + írd be a youtubeba hollywood hírügynökség twilight kritika és nézd meg mind az 5 videót , lehet megérted mért nem szeretik az emberek .

15L ( bocs helyesírásért)

2013. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem a twilight jó könyv. persze a részek között is vannak kölönbeségek. a vámpírnaplókból az első 6 könyvet olvastam, az első 3 nem olyan rossz de nekem utána már nagyon meseszerű. már olyanok vannak benne ami "nem nekem való" de azt is figyelembe kell venni h nem mindenkinek ugyanaz tetszik.
2013. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez stílustól függ. Nekem például már elegem van a vámpírokból és effélékből. De ezt ne vegye senki sértésnek, ez az ÉN véleményem.
2013. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kávétejszín ***** válasza:

A Vámpírnaplókhoz hasonlítva a Twilight tényleg jó könyv.

De ha nem hasonlítgatod, csak magában jó könyv-e? Hát... Átlagos.

2013. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A Vámpírnaplókhoz képest minden jobb, mint az a szennyláda :)

de ha csak a Twlightról beszélünk, nekem tetszett, de néha idegesítettek a szereplők, és egyedül Jacob volt az, akivel azonosulni tudtam... de összességében aranyos kis regénysorozat volt :)

2013. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő szemét. Aki képes volt ilyeneket kiadni, azt élete hátralevő részére száműzni kéne a Góbi-sivatagba. Még mélyebbre süllyesztik az általános kulturális színvonalat, amely pedig amúgy is elég rohamosan hanyatlik.
2013. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!