Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeritetek melyik a legviccese...

Szeritetek melyik a legviccesebb rész az összes részből? Twilight New Moon Eclipse Stb.

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Amikor a Midnight Sunban Edward azon gondolkozik hogy milyen jó lenne Mike-ot falhoz vágni. Meg amikor kitör egy fát,amikor látja hogy randizni hívják Bellát.

A többiben meg amikor Jake és Rosi osztják egymást.:))

2010. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg még mikor a midnight sun-ban emmett a falhoz vág egy hógolyót, és megreped :D
2010. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tényleg.Azt el is felejtettem. :)))

Első vok

2010. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
suzerintem mikor bella elájul a biológiaórán meg mikor a beraking dawnba a rosali a jakenek kutyatálat csinál a jake meg azon töpreng hogy kinyalja e a tálat
2010. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az amikot Emett folyton Bellát szivatja a szexuális életével... :D meg a kutyatálas is jó :D
2010. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hm:D hát mikor Charlie fel akarja világosítani Bellát:D akkor öö mikor Bella pofonvágja Jacobot és eltörik a keze:D Emmettet mikor legyőzi szkanderban :D akkor ömm az is tök jó mikor rosalie meg jacob szivatják egymást, akkor ööö amikor edward megáll Bella előtt, hogy újra meghallgathasson egy bálra való visszautasítást :D
2010. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Jacb-Rosalie részeket bíromXD

Itt va egy pár rész az Eclipse-ből amin jókat röhögtem. Bírom Jake humorát.


Edward: Nem beszélhetnénk meg ezt egy kicsit késöbb?

Jacob: Persze, persze. Majd suli után átmegyek a családi kriptátokba. Nem gondolod?


Alice: Te nem is fogod fel milyen veszélyes egy fiatal vérfarkas!...

Bella: Hát igen... Ellenben egy pizsamaparti vámpírokkal, az valóban a biztonságtudados viselkedés csúcsa


Bella: Mégsem tudok eljönni szombat délután.

Jacob: Hülye vérszívó. Azt hittem, elutazik. Legalább akkor hagyna élni ha nincs itthon. Vagy olyankor be szokott zárni egy koporsóba?

2010. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Breaking Dawnból a szkander a fav, meg az, amikor Jacob hozzávágja Rosalie-hoz a kutyatál formájúra alakított tálat.

De az is vicces, amikor az Eclipse-ben Bella Emmettnek dicsekszik azzal, hogy behúzott Jacobnak. Sok vicces rész van :)

2013. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!