Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mats Strandberg, Sara Bergman...

Mats Strandberg, Sara Bergman Elfgren: Cirkeln ( A kör ) című könyvének létezik filmes feldolgozása? Magát a könyvet el tudom olvasni valahol magyarul is, mert én csak angolul olvastam, de már nem most.

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nincs belőle film. Ezt baromi gyorsan megtudhatod úgy, hogy beírod a jó öreg google-ba, hogy "mats strandberg sara bergman elfgren circle movie". Ha nem ad ki rá semmit, nincs film.

Kiadták magyarul, bemész a boltba, megveszed, és el lehet olvasni. :)

2013. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy vetted a fáradságot és tájékoztattál, most már sokkal okosabbnak érzem magam, igazán,nélküled nem sikerült volna, nem mellesleg filmet terveztek anno belőle azt olvastam és ezért is kérdeztem
2013. ápr. 1. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, máskor is. (Mondj egy könyvet, ami az elmúlt öt évben bestseller volt és nem híresztelték, hogy film lesz belőle.)
2013. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem említettem híresztelést,...de hogy már ez a kérdés is megoldódott, nem szaporítom tovább a szót, hagyom, hogy mások is élvezhessék jártasságod a témában és hihetetlen intelligenciád, ahogy rá tudsz világítani a dolgok mibenlétére. Egy élmény volt.
2013. ápr. 4. 01:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor most van belőle film?
2014. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincsen belőle film.
2014. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy érdekel e még, de van már belőle film.:) csak még magyar feliratra várni kell, ha egyáltalán lesz.:)
2015. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!