Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kifacsart téma egy táborról...

Kata 2000 kérdése:

Kifacsart téma egy táborról szóló regény?

Figyelt kérdés

Az a helyezet, hogy még réggeb, úgy kábé két hónapja kitettem a regényem első fejezetét ide... Azóta sokat feljlődtem, és kijavítottam, bővítettem.

Egy táborról szól, aminek az eseményeit egy tizenhárom éves lány, Lori (Lorenza) írja le, saját szavaival.

Az lenne a kérdésem, hogy ez a téma, egy táborról szóló regény már kifacsart téma-e, mint pl: a gimis regények?

És érdekelne-e valakit egy ilyen könyv?

A válaszokat köszi előre is!



2013. márc. 3. 14:44
 1/7 Mirk ***** válasza:
100%

Egy téma sem kifacsart, ha jól írod meg és nem csak a sablonokkal dolgozol, de eredeti ötleteid is vannak.


Minden téma kifacsart, ha fantáziátlanul, más műveket koppintva tucatsztorit mesélsz.

2013. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. hozzászólónak van igaza! Semmi sem kifacsart, ha új helyzeteket, fordulatokat írsz a regénybe. Persze írhatsz egy olyat is, hogy a csaj beleszeret a csávóba, és összejönnek, azt is biztos elolvassa valaki. De azért tényleg valami ötletesebbet írj
2013. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második válaszol. Az utolsó mondatodat mire értetted?
2013. márc. 3. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra célzott, hogy legyen benne több fordulat, mint hogy csak egyszerűen a nyomi csaj összejön a menő sráccal.
2013. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)
2013. márc. 3. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, arra! :D
2013. márc. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2013. márc. 4. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!