Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nemere István miért veri át...

Nemere István miért veri át ennyiszer az olvasókat? Miért csal?

Figyelt kérdés

Gondolok itt két ALIENS könyvére, amiken ott virít nagybetűvel a cím, természetesen az alcímekben ott a halál, hogy méginkább megvezessék az olvasót, a borítón az Alien virít. Az egyébként iszonyat gyenge történetnek viszont köze sincs a valódi ALIENS-könyvekhez, nincs is rá engedély.


Csillagkapus és Robotzsarus könyveket is dobott már piacra, amelyeknek semmi közük sincs ahhoz az univerzumhoz, csak azzal akarják eladni őket.


Vannak még Micimackós és Kisherceges könyvei is.


Szóval nem értem, miért járatja így le magát? Miért nem képes saját névvel, "saját" univerzumban kiadni őket? Ennyire pénzt akar kisajtolni az emberekből?



2013. márc. 7. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Nemere István nem szépíró, termékeny munkássága ellenére a Magyar Írószövetség nem vette fel a tagjai közé.

Szerintem nem a könyvei címével van probléma, hanem a gyenge, ellentmondásos tartalmával.

2013. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

- A szépíróságnak nem sok köze van az irószövetségi tagsághoz

- Valszeg azért nem ír saját néven, mert 1. nem vennék meg annyian 2. nem bír el a piac évente 20 N. I. könyvet, ezért is van körülbelül félszáz álneve

2013. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem nem az zavar, hogy nem saját néven ír, hanem hogy úgy adják ki több könyvét is, mintha egy ismert könyvsorozat része lenne, miközben a történet köszönőviszonyban sincs vele.
2013. márc. 8. 07:45
 4/6 anonim válasza:
23%

egyáltalán honnan vetted azt a baromságot,hogy ugyan arra az alien-re meg ilyenekre gondolnak?:D jesszus

remélem azóta megjött az eszed.

akinek meg nem tetszik a tartalom és nem bírja elfogadni a tényeket, azt csaj sajnálni tudom.

2016. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Láttad a borítót utolsó? Teljesen olyan, mint a filmes Alien, az alcím is követi a filmes sémát, szóval nagyon egyszerű félreérteni, a kiadónak ez is volt a szándéka!!


Megjegyzem, nem csak a az én kb. tíz éves énemet sikerült átverniük, felnőttek is bosszankodtak már miatta.

2016. okt. 4. 11:58
 6/6 Dr Sauron válasza:
Nem hiszem,hogy Nemere foglalkozna a borítóval.Leadja a kéziratot a többi meg már marketing,nem hiszem,hogy őt ebbe belevonták.Sőt,abban sem vagyok biztos,hogy ő látta az Alien filmeket. :)
2022. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!