Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 12 éves lány vagyok és szeretn...

12 éves lány vagyok és szeretnék olvasni könyveket de nem találok sehol olyanokat amiket én szeretnék, tudnátok írni jó könyveket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az olyanokat szeretem amelyikek tini,kamasz lányokról szólnak és az életükről mesélnek vagy valami ilyesmi...de nem olyanokra gondolok mint a Gyűrűk Ura vagy Hannah Montana (fúj)...már egyszer kiolvastam egy ilyesmiféle könyvet,az a címe hogy Gréti története, és nagyon tetszett

2013. márc. 7. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sohonyai Edit könyvei nagyon jók, és egyébként élőben is találkoztam már vele, és nagyon aranyos. Nekem a legjobban a "Le a csajokkal!" és a "Le a pasikkal!" letszettek, de a többi is nagyon jó.
2013. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Betti aszmb. válasza:

a Gréti történetét én is olvastam annak van két folytatása:

Gréti is Öcsi Gréti szerelmes

ezen kívül olvastam a Hűvösvölgyi sulit, A Szent Johanna Gimit

2013. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
én most a szent johanna limit olvasom és nagyon bejön. Arányos és vicces. neked is ajánlom. kamaszokról szól. most jelenik meg a 8. része 10.én. hajrá. és remélem sokat segítettem :-)
2013. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

*gimi

utolsó voltam

2013. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!! Én Erdélyben lakom,de remélem hogy itt is megkapom ezeket a jó könyveket! :)

De azért még jöhetnek a válaszok!!! :D

2013. márc. 7. 20:44
 6/19 anonim válasza:
Szent Johanna Gimiii <^3
2013. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
(A Gyűrűk Ura nem egy kamasz lányról szól.)
2013. márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hú én is ezeket a könyveket szeretem,olvashatod a szent johanna gimit,lilli nagy dobása és hasonlók
2013. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Meg Cabotnak is vannak nagyon jó regényei
2013. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Gréti.... az naplóregény igaz???? Mintha már beleolvastam volna... Meg Cabot könyvei a neked valók pl: A mediátor, Tinibálvány, A neveletlen hercegnő naplója.

Vagy most populáris a Szent Johanna Gimi c. könyvsorozat, biztosan ismered, szerintem tetszene neked :)

2013. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!