Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki volt a Szent Johanna Gimi...

Ki volt a Szent Johanna Gimi 8 dedikálásán? Ki olvassssa már a 8-at? Sokat kellett várakozni? Hogy tetszik Nektek a 8? Ez szerintetek jobb, mint a többi vagy rosszabb? Ki hol tart?

Figyelt kérdés
Amúgy én is voltam,én is olvasom,és nekem is egy kicsit sokat kellett várakozni,de megérte!!!!!!Ja és nagyon tetszik!!!!!

2013. márc. 9. 11:21
1 2
 1/17 bogcsika22 ***** válasza:
En ma voltam a dedikalason.Vagy 2 orat biztos vartam (ha nem tobbet)most olvasom az 1.konyvet (az elejen jarok) eddig nagyon jo (mondjuk melyik resze nem az)most meg nem tudom megalapitani hogy jobb-e vagy rosszab-e, de szerintem ez lesz a legjobb.:)
2013. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én is voltam... hát mit ne mondjam, elég szarul volt megszervezve... szinte tömegverekedés volt, egy lány rosszul is lett... Laura meg nem is dedikált, mire bejutottunk, ha ezt tudom előre, biztos megvárom a hétfőt és megveszem a könyvesboltban. amúgy még az elején vagyok, tetszik. :)
2013. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos. Mi előrendeltük, tehát pénteken már itt volt. Most olvastam ki.(19:10 körül) Lassan olvassátok, mert én most sírok. Inkább bőgök. Nagyon jó(volt/van/lesz). Ez a legjobb rész. Utána az 5. kötet.
2013. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Mi ma voltunk és Laura nem dedikált mert előbb el ment és nagyon nagyon nagyon sokat kellett várnunk mire beengedtek és megkaptuk a könyveket . Mielőtt beértünk még azt is mondták ,hogy elfogyott az összes könyv aztán még se meg egy lány is rosszul lett úgy hogy elég neccesre sikerült ,de amíg vártunk a sorba jókat nevettünk és az előttünk állók is nagyon jó fejek voltak :D
2013. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én már kiolvastam. Nem rossz, de kicsit többet vártam :(
2013. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én voltam, dedikáltattam, a könyvért fél órát, a dedikálásért úgy másfelet, tetszett is, meg el is olvastam. Nem volt rossz, sőt, a többiehez képest nagyon is jó.
2013. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam.Nekünk hajnali 5-kor indult a vonatunk Budapestre.Nem kellett sokat várni, max 1 óra alatt megvoltunk.Én tegnap délután kiolvastam...Hát nem tudom.Ezt szerettem volna, hogy így végződjön, de mégis olyan szomorú és keserű érzés ez az egész...Vége.....:(
2013. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Én is ott voltam,nagyon jó volt. Igazából Laurát sajnálom, mert elég csúnya bejegyzések keringenek a neten. Szombaton voltam. Amúgy Laura mellett aki ült, ő Linda volt?
2013. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Laura végig ott volt, és negyed hatig dedikált... Szegény teljesen kivan, ustreamen is párszor teljesen úgy nézett ki, mint aki menten elsírja magát :(

Én is voltam, 20p után kijött egy ember, hogy akkor a könyvek elfogynak, és akkor bezárta az ajtókat. kb. mint a heringek álltak ott az emberek, se ki, se be. Azokat a könyveket is eladták, amiket mára tartalékoltak az L&L-ben.

Kivételesen fel lett véve a ustream, nézzétek vissza!

2013. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én első nap voltam, és már kiolvastam :). Én momentán már nem dedikáltattam, de csak azért mert legalább egy órát várakoztam, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Nekem nagyon tetszett, ez a kedvencem :), és nekem nagyon tetszett, de fura, hogy ez volt az utolsó :/
2013. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!