Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki volt a Szent Johanna Gimi...

Ki volt a Szent Johanna Gimi 8 dedikálásán? Ki olvassssa már a 8-at? Sokat kellett várakozni? Hogy tetszik Nektek a 8? Ez szerintetek jobb, mint a többi vagy rosszabb? Ki hol tart?

Figyelt kérdés
Amúgy én is voltam,én is olvasom,és nekem is egy kicsit sokat kellett várakozni,de megérte!!!!!!Ja és nagyon tetszik!!!!!

2013. márc. 9. 11:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

'Mi ma voltunk és Laura nem dedikált mert előbb el ment és nagyon nagyon nagyon sokat kellett várnunk.'


Nem tudom, hogy honnan vetted, hogy előbb elment, de ott volt végig. Sajnálatos, hogy elkezdtek ilyen hírek terjengeni, de amúgy nonszensz lenne, ha valaki lelépne a saját dedikálásáról, főleg Laura, aki nagyon jó kapcsolatot ápol az olvasóival. Annyi történt, hogy fél háromkor lezárták a dedikáló sort. Ez annyit jelent, hogy azután oda már senki nem állhatott be, de akik addig már benn voltak a sorban természetesen ott maradtak és dedikáltathattak. Így is csúsztak és nem sikerült ötig befejezni. Amúgy itt: [link] vissza is nézheted a mai ustream adást, amin Laura mindent elmondott. Ő se így tervezte, ő is szomorú, de sajnos a múltat már nem lehet megváltoztatni.

Lauráék is most próbálnak minél több mindent tenni annak érdekében, hogy a csalódott olvasókat kiengesztelhessék. Író-olvasó találkozó lesz: Eger, Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Békéscsaba, Szeged, Kecskemét, Szolnok, Pécs, Nagykanizsa, Zalaegerszeg, Szombathely, Sopron, Győr, Székesfehérávár, Dunaújváros és Kaposvár városokban, júniusban. Azért csak júniusban, mert emiatt a nagy felháborodás miatt találták ki, a dedikálás után és még meg kell szervezni.

Nem akarok senkit most támadni ezzel, de Laurának is fontos lenne, hogy mi, olvasók mellette álljunk!

2013. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van utolsó!Akik igazán szeretik őt és akik az igazi olvasói azok minimum küldjenek szegénynek egy emailt amiben az van, hogy mellette állunk meg ne szomorkodjon, nem éri meg.Én megtettem és visszaírtak.Úgy sajnálom szegény Laurát.És úgy megölelném.:)
2013. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én pénteken voltam, de dedikáltatni nem tudtam, mert lezárták a sort. Legközelebb korábban megyek. :)

Mindjárt kezdem, csak előbb elolvastam az éppen aktuális könyvet.

Hát a könyvre olyan fél órát vártunk. De gyorsan elment.

Még nem kezdtem el, de biztos nagyon jó! :D

2013. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Közben facen alakult egy csoport azoknak, akik ki akarják fejezni, hogy Laura mellett állnak: [link]
2013. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Miért most miért szomorú Laura?Én pénteken voltam.Nem tudom,hogy miről van szó légyszi mondjátok meg!!!!:S
2013. márc. 11. 17:35
 16/17 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan sokan voltak, már pénteken ötször annyian, mint várták, és órákkal előbb le kellett zárni a sort, amit a többség úgy értelmezett, hogy vége, elment, miközben ő ott ült, és negyed hatig dedikált. Szombaton pedig annyian voltak, hogy végül rendőrök jöttek, meg fél 2 körül kijött egy "szervező" hogy elfogynak a könyvek, és konkrétan betolták az embereket az ajtón, amit kulcsra zártak. Ekkor kint már azt mondták, hogy laura elfáradt, és hazament, mert a "szervező" azt mondta, hog elfáradt. De ő eközben fent ült, és dedikált, és fogalma sem volt arról, hogy mi van, csak egyszer hívta az egyik admin, hogy a neten azt írják, hogy ő nincs is ott. Meg páran rosszul lettek, a nővére is elájult, egy lányt pedig, aki neki segített, megrángatta egy felnőtt férfi, és a lány meg sírva ment fel hozzá, hogy mi történt. Aztán a könyvek elfogytak, (azt hallottam, hogy a nagykert nem tudták elérni, de ez nem biztos, hogy igaz) végül az L&L könyvesbolt vasárnapra szánt köteteit adták el, meg ami még a dedikáláson fent ki volt rakva, azokat vitték le, és mind elfogyott. Ám így is egy csomóan könyv nélkül maradtunk, a dedikálásról nem is beszélve. Nézd meg a ustreamet, ott elmondja, hogy mi történt, meg a képeket.

Én nagyon sajnálom szegényt, mert nem tehet arról, hogy ennyien jöttek, ahogy arról sem, hogy többszáz km-ről elindultak a szülők a gyerekekkel, mikor többször is kérte már pénteken, hogy ne jöjjenek, mert nem valószínű, hogy sorra kerülnek. (ott is a szülők csinálták a fesztivált, nem a gyerekek. ott voltam, láttam, hallottam, ahogy a felnőttek káromkodva szidnak mindenkit, miközben a gyerekek szépen állnak a sorban.)

2013. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen már tegnap megnéztem az ustreamot!Szegény Laura!:(Pedig nagyon jóó könyvet írt!!!A 8 egyszerűen király!!!!Am.köszi,hogy írtad azért,hogy mi történt!
2013. márc. 12. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!