Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket szerettek...

Milyen könyveket szerettek jobban? Romantikus/dráma vagy thriller/horror?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 08:52
 1/6 B25 ***** válasza:
Ennek a négynek a tökéletes vegyítése. :) egyébként én nem szoktam így megválogatni mit olvasok de szeretem még a fantáziát csak ne vigyék túlzásba.
2013. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyik sem, talán a dráma, romantika nélkül
2013. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Thriller/horror inkább. Dráma is jöhet, de ne legyen tisztán dráma, bár olyat csak filmben láttam és nagyon lelohasztott. De könyvben még nem volt szerencsém tisztán drámához, lehet úgy tetszene.


Romantikát meg kerülöm messziről, semmi izgalmas vagy érdekes nincs bennük, mivel az ilyen könyvek 95%-a hetero szerelemről szól.

2013. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább a fantasy/kaland fajtájú regényekre teszem le a voksomat, de ha csak ezek közül lehet választani, akkor thriller/horror.
2013. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén a drámát, romantika nélkül.
2013. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont a romantika és a thriller/horror az a két műfaj, amelyet nem annyira kedvelek. Egyébként nem vagyok válogatós, mindenféle könyvnek hajlandó vagyok adni egy esélyt, de ha már választani kell, akkor ezek a műfajok vonzanak a legkevésbé.

Ha egy könyvben van romantika, az általában nem szokott zavarni, de annyira azért nem vagyok romantikus beállítottságú, hogy elolvassak egy olyan regényt, amelynek fő témája a romantika.

A horrorral ugyanez a helyzet. Egy-két hulla oké, de nem tudom, mit lehet élvezni azon, hogy egy félelmetesnek szánt zombi/pszichopata/vámpír/sorozatgyilkos/egyéb milyen félelmetesnek szánt gaztetteket követ el. Az ilyen engem nem fog meg és untat, már jó ideje nem is olvasok horrort.

2013. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!