Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnátok egy ilyen...

Ti elolvasnátok egy ilyen könyvet? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Ami több fejezetre van osztva.

Pl.: Egyik fejezetben beszélget két szereplő,a másikban meg egymás torkának esnek,nem bíznak egymásban,stb. Vagy egy másik példa: Az egyik fejezetben van egy szerelmi háromszög,és az egyik tagnak a testvére most nősül,de előtte még beszélni szeretne vele,elutazik hozzá,de útközben felhívják,hogy valaki megölte,s a menyasszony eltűnt,pluszba a vagyon is,illetve,hogy a másik fejezetben pedig a szerelmi háromszög másik tagját siratják,mert meghalt,de a következőben meg ő)akit sirattak) öli meg a másik tagot féltékenységből,stb.

Szóval elsőre bonyolult,de a végére,illetve már a közepére is érthetővé váló romantikus,misztikus,horror,drámáról lenne szó.

Ami még fontos,hogy eléggé sok lenne benne a gusztustalan,meglehetősen felkavaró rész,és biszexuális szerelmi háromszög is lenne benne,és állatkínzás,gyerekbántalmazás,szellemek,parapszichológia,világok közti váltakozás(lovagkor,boszorkányokkal,stb.,illetve a jelenkor),rengeteg rejtélyes szál,mágia(vagy mégsem(ezt úgy értem,hogy ami elsőre annak tűnik,arról később kiderül,hogy nem is az))gazdagok és szegények közti viszony, és még sok más.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2012. okt. 29. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit túl sok lenne, de alapvetően, ha nem lenne benne gusztustalan,meglehetősen felkavaró rész,és biszexuális szerelmi háromszög is lenne benne,és állatkínzás,gyerekbántalmazás,szellemek,parapszichológia,vil

ágok közti váltakozás akkor tetszene! :)) nekem ez egy kicsit megrázó, szerintem ne rakd bele az összes elemet, inkább emelj ki párat, és azokat hangsúlyozd! (mint egy festményen: ott sem szabad mindent hangsúlyozni, mert akkor túl sok lesz!)

2012. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,hogy sok így elsőre,de az összhatás nem olyan bizarr,bármennyire is tűnik annak.

Ha jártas vagy anime téren,akkor talán az Uminko,illetve Higurashi no Naku Koro Ni-hez tudnám hasonlítani.

2012. okt. 30. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!