Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van vkinek ÍGÉNYES! Twilight...

Van vkinek ÍGÉNYES! Twilight fordítása? A Breaking Dawn és a Midnight sun c. köteteket szeretném megszerezni. Tudom, h már 50X kérték és mindenki agyára megy de az én kérésem annyiban eltér a többitől, h én kifejezetten ÍGÉNYES! Fordításokat keresek.

Figyelt kérdés
A neten keringő fordítások borzalmasak. Nem tudom miért kezdenek bizonyos emberek fordításba ha nem szánnak rá elég időt vagy szimplán nem tudnak angolul, vagy a saját anyanyelvükön szépen fogalmazni. Szóval lényeg a lényeg ha vkinek a birtokában van az általam keresett 2 kötet ígényes fordítása, nagyon megköszönném ha küldene egy linket :o)
2009. szept. 13. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kezdenek bizonyos emberek miért nem bírnak várni. Te miért nem tudsz angolul?
2009. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, h nem bírok várni. Arról van szó, h nincs pénzem arra, h mind az 5 kötetet megvegyem. Angolul meg tudok de sztem a magyar nyelv sokkal szebb és változatosabb, így inkább azon olvasnám. Ha egyenlőre nincsenek jobb fordítások akkor természetesen várok, csak gondoltam bekérdezek. Annyira nem érdekel csak a folytatásos regényeket szeretem egymás után gyorsan elolvasni mert különben elfelejtem mi volt az előző kötetben XD.
2009. szept. 14. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!