Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyk a legjobb Twilight...

Melyk a legjobb Twilight fanfiction?

Figyelt kérdés
Linkeljetek be az oldalt leci.
2009. szept. 14. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát oldalt most nem tudok linkelni,se azt megmondani,hogy melyik tetszett a legjobban,mert eddig amiket olvastam mindegyik nagyon tetszett!!
2009. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor ird le h miket olvastal eddig, hatha akad koztuk olyan is amit en meg nem olvastam
2009. szept. 15. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt egy bizonyos Benina írta meg a Midnight sun folytatását, valami tökély, szerintem jobb mint az eredeti. Itt van egy link, amiben meg a new moon írja Edward szemszögéből, az is csúcs!

2009. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
alkonyzona-ez oldal tényleg nagyon csúcs. nézd meg. a történet hangneme is teljesen olyan mint az írónőé
2009. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

www.fanfic.hu/merengo

itt rengeteget találsz:D

2009. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
twilightfic.blogspot.hu
2009. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem! Én is ellátogattam arra az olalra de én nem találtam olyat hogy a new moon Edward szemszögéből! Ti hol találtatok ilyet???
2009. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2010. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia! Azt nem tudom megmondani, hogy az én blogom a legjobb-e, mert sztem nem az..de ha esetleg kedvet éreznél arra, hogy elolvasd a történetem látogass el a www.writerblogfantasy.blogspot.com oldalra (itt megtalálhatod a 16. fejezettől)

illetve a www.writerfantasyblog.blogspot.com oldalon pedig az első 15 fejezetet. remélem tudtam segíteni

sok puszi mindenkinek

Üdv.: Zsani alias Szozsa914

2010. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kamaszkorom utolsó nyara...-ez Renesmee szemszög,de valami istenkirály!!! :D
2012. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!