Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek ki a kedvenc szereplőtö...

Nektek ki a kedvenc szereplőtök az SZ. J. G. -ből, és miért?

Figyelt kérdés
Légyszi ne írjatok olyat, hogy mindenki. Muszáj választani. :DDDD
2013. márc. 16. 17:05
 1/7 anonim válasza:

Ez elég nehéz kérdés, ugyanis nekem nem egy kedvencem van, de a kedvedért megpróbálom kifejteni. :)

Reni azért, mert mindig helyesen cselekszik, mindig segítséget nyújt, hűséges barátnak bizonyul, arra törekszik, hogy ne bántson meg senkit, de néha kicsit tényleg túlzásba viszi a szenvedést.

Kinga azért, mert bátor, sosem fél kimondani a véleményét, nyers, tudja mi a teendő krízishelyzetben, amit akar azt megszerzi, nagyon kitartó, viszont vannak pillanatai amikor őrültnek vagy idegbetegnek minősíthető,

Zsolti, azért mert az óriási akaraterejének és kitartásának köszönhetően le tudott fogyni, folyton poénkodik, emiatt mellette nem lehet unatkozni, de vannak érzékeny pillanatai (mint pl.: mikor Gombával verekedett Kinga és Reni miatt). De inkább a hülyeségeinek köszönhetően kedveltem meg. :)

2013. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Zsolti, hiszen az erős külső érző szívet takar. Már többször megismerhettük ezt az oldalát. És ezért szeretem Őt nagyon. <3

Egyébként Andris és Robi... A hülyék... :DDD

2013. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Oké, kérted, hogy ne írjunk mindenkit, de én mégis ezt teszem, mert mindenkit szeretek valamiért.

De ha muszáj kiemelnem személyeket, akkor talán:

Reni: maga a szerencsétlenség, de közben nagyon imádnivaló jelenség, és bár ő a lehető legátlagosabbnak tartja magát, szerintem egyáltalán nem az. Van egy lány, aki imád olvasni, olvasókörre jár, a kedvenc tanára Kardos, a kedvenc tantárgya az irodalom, imádja a kosztümös filmeket, meg még mindent, ami unalmas, Beatlest hallgat, stb. Én úgy gondolom, egyáltalán nem átlagos.

Cortez: szerintem egy iszonyú értékes ember, csak az a kár, hogy a való életben nem sok C.-féle srác szaladgál az utcán :S Én már a Kezdet elolvasása óta várom, de csak nem jön...:(

Ricsi: az én KÉMIKUSOM (csupa nagybeűvel:P) ♥♥♥ most őszintén. Őt ki ne imádná?:D

Máday: mert...mert ő Máday:DD

Máday vonalzója: jó, ő nem ember, de majdnem:D

2013. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet választani szerintem, mindegyiknek megvan a saját stúlusa,tulajdonsága amiért szeretem őket!!!:)) <3
2013. márc. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát,elég sok kedvencem van, de ha tényleg választanom kéne, akkor Reni,és Kinga. Reninek nagyon tetszik a gondolkodásmódja,és nagyon jófej:D Kingát meg azért szeretem,mert lehet h egy pszichopata,de eközben nagyon segítőkész,és "kedves" ( a maga módján) Nem fél szembeszállni másokkal,talpraesett:) A fiúk közül,pedig Zsolti,és Cortez:D
2013. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem határozottan Kinga a kedvencem.:D Ha ő nem lett volna, minden sokkal unalmasabb lett volna, plusz akkor ki térítette volna Renit mindig magához?:D Végre egy karakter, akinek határozott véleménye volt, ami mellett kiállt, és bátran szembenézett mindenkivel! Ha tényleg létezne, kezet fognék vele!:D És Neked, kérdező?:)
2013. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem Kinga és Macu.

Kinga olyan, mint én, l ó b u z i díjugrató, és mindent elér amit akar.

Macu meg azért, mert japán, és egyszerűen kedvenc.

2014. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!