Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért van az hogy meleg...

Miért van az hogy meleg létemre szerelmes könyveket/füzeteket olvasok? Tiffany, Júlia, Nora roberts könyvei, Debbie Mcomber stb?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez nem gáz? Nem értem miért szeretem őket, viszont a szex jeleneteknél nagyon fel tudok izgulni :Đ
2013. márc. 18. 21:21
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és ezek hetero szerelmeseket mutatnak be!
2013. márc. 18. 21:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg meleg létemre utálom a romantikus/erotikus könyveket.

A fantasy és scifi regényeket viszont annál jobban csípem.

2013. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát éppen ez az, hogy meleg vagy, és ahogy a pasikat, úgy a női regényeket is szereted. Ezzel nincs semmi baj. Persze nem törvényszerű, hiszen attól, ha valaki meleg, még olvashat "férfias" könyveket is, illetve hát az lenne a természetes. Ilyen beállítottságú vagy. Egyébként hasonló vagyok én is :D Megvan az összes Danielle Steel könyv, meg pár Debbie Macomber :D:D
2013. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként eddig én is gáznak éreztem, de most már nem, hogy látom, nem én vagyok az egyedüli pasi, akit az ilyen könyvek érdekelnek :)

#3-as

2013. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Én leszbikus létemre utálom az ilyen könyveket. Egyszerűen érdektelenek a hetero szerelmek számomra, hogy egy olyan könyvet olvassak, amiben ezen van a hangsúly.


A fantasy, sci-fi, krimi, thriller, horror, stb jön be. Illetve az egyik nagyon hosszú fantasy sorozatban alakulgat két főszereplő között valami, de mivel nem ezen van a hangsúly, ezért nem is zavar... sőt, időnként még aranyosak is :)

2013. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, igazad van, mert bár etz a r/hadt témát senki sem érintette és a kérdésben nem is erről volt szó, kényszert éreztél, hogy felhozd a fantazmagóriádat.
2013. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

"Időpont ma 16:24"


Csak tudod elkeserít,hogy már egy teljesen hétköznapi dologként beszélnek erről a ragályról.

Igen kényszert éreztem,hogy írjak,mert elegem van már ezekből.

2013. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan hétköznapi dolog, mint a heteroszexualitás.

Különben sm értem, mire fel ez a nagy gyűlölködés. A kérdező feltett egy normális kérdést, arra várt válaszokat, nem a szexuális orientácójával kapcsolatban volt kíváncsi véleményekre.

2013. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!