Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Twilight fanfictionról? Reneesme élete. Várok építő kritikákat, észrevételeket, javaslatokat! Szerintetek megüti az olvasmányos szintet?

Figyelt kérdés

Eredetileg magamnak írogattam pár éve. De tegnap előkerült a laptopom mappáinak mélyéről és valahogy olyan hangulatom támadt, hogy megosztanám másokkal is az irományaimat.


" 1. A változás

A csendet csak a madarak csiripelése és feszült lélegzetünk bontotta meg.

Vártunk.

A nap szégyenlősen még egy felhőfoszlányt húzott maga elé, de a tavaszi szellő lassan azt is továbblebbentette. A fény hirtelen beözönlött a levelek között és ez volt a jel:" Reneesme élete 12 fejezetben

Ha érdekel valakit szeretettel ajánlom.

Reneesme élete 12 fejezetben

[link]

[link] ?view=magazine



#fanfiction #Twilight #Jacob #Twilight Fanfiction #twilight történetek #Reneesme #Nessie élete #fic twilight magyarul #rajongói történetek
2013. márc. 22. 15:47
 1/2 anonim válasza:

1.) Tele van helyesírási hibákkal.

2.) A magyar szövegben nem így írjuk a párbeszédeket. Egyáltalán olvastál már magyarul rögzített párbeszédet?

3.) A főszereplő neve "Renesmee", nem "Reneesme".


Nem bírtam elolvasni, különben biztosan lenne még észrevételem...

2013. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem jo
2013. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!