Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért hagyják, hogy valaki...

Miért hagyják, hogy valaki ekkorát koppintson?! Ti is találkoztatok már Alkonyat-hasonmás regénnyel?

Figyelt kérdés
A héten vettem egy fantasy-könyvet, ígéretesnek tűnt. Most járok a negyedénél, de eddig szinte egy az egyben az Alkonyat koppintása. Gimis csaj, különleges fiú, azonnali egymásba szeretés, még az osztálytárs-karakterek is ugyanazok, van itt is Jessica meg Mike, csak máshogy hívják őket. Meg a történet is...lógás a suliból, látogatás a különleges fiú házában, aki extra gyors, gyönyörű és veszélyes - könyörgöm, ha már valaki ír, miért nincs benne annyi tartás, hogy legalább nem tök ugyanazt hozza??? Most megpróbálom visszacserélni a könyvet valahogy. Nagyon kiakadtam. Van blogja a nőnek, lehet, írok neki.
2013. márc. 23. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik könyv ez?
2013. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Találkoztam. És az se figyelmen kívül hagyandó, hogy sokszor az olyan alap dolgok megváltoztatására se veszik a fáradtságot, hogy biológia óra helyett mást írjanak. Komolyan! Mennyire lenne nehéz nem biológiát írni??!!!
2013. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látta valaki, hogy ez a fajta könyv milyen népszerű lett, és jött a könnyű pénzszerzés lehetősége. Igazából Alkonyat után tucatnyi vámpíros-romantikus könyv jött a piacra - legnagyobb bánatomra. De ez persze a kérdés szempontjából lényegtelen.
2013. márc. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, igen...ne hari, de nem írom le, melyik könyv, nem akarom megbántani az írónőt...amúgy tovább olvastam már, a második felében vannak új fordulatok, ez üdítő.
2013. márc. 24. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem fogod megbántani az írónőt, valószínűleg nem is fog tudni erről.
2013. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!