Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek drágák ezek a...

Szerintetek drágák ezek a romantikus könyvek? Megvennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek olvasni, a könyveimre nagyon vigyázok. Nagyon sok van, így szelektáltam és csak a nagy kedvencek maradtak, a többit felraktam aukciós oldalra, 300ft-ért, egyszer olvasott könyvek, szépek, nem gyűröttek, és mégcsak érdeklődöm sem volt:(

Ennyire nem akarnak olvasni az emberek,van ennyire nincs rá pénz???

(Margaret Moore, Gayle Callen stb..)


2013. márc. 23. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyire nincs rá pénz.


Nem tudom, eredetileg mennyiért vetted, de én legfeljebb olyan ritkaságért adnék ki 3000 Ft-ot, amit már évek óta keresek, és tuti, hogy nem lesz új kiadás; esetleg olyan szépirodalmi könyv, amit boltban jó esetben 7-8000-ért kapok meg.


Antikvárban, ha új kinézetű is, egyébként 2000 Ft-nál többet nem adok ki könyvért, hiába szeretek olvasni. Inkább keresek mást, ami talán megcincáltabb, de 1000-ért is odaadják.

2013. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem 3000, 300 ft:):)


Új áruk 5-6-800 ft között volt

2013. márc. 23. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Upsz! Jogos - félreolvastam. Bocsánat! :$


Hát, akkor csak nincs szerencséd. :)


Mondjuk most utánaolvastam, miféle regények ezek, és így ránézésre azt mondanám, "kimentek a divatból". Szépirodalmároknak ez kevés, hobbiolvasóknak meg nem elég modern, és azt is mondhatnám, bár ez talán sértő, hogy akinek meg igénye lenne rá, az inkább megnéz egy szappanoperát a tévében.

2013. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én már csak olyan könyvet veszek meg, amit nagyon rég keresek és végre rátalálok ... vagy ami teljesen kihagyhatatlan...


Amit egyszer-kétszer olvasnék csak, azt inkább letöltöm és e-bookként olvasom.

Egyelőre ez elektronikus könyvtáram még nem haladja meg nyomatott könyveim számát. Még csak 1 éve használom ezt a módszert, de már így is látszik, hogy a jövőben sokszorosa lesz ez elektronikus könyvem a hagyományosnak.


Természetesen hiányoznak a lapok, a papír érintése, illata... de ha ingyen van, akkor inkább az elektronikus formát választja az emberek nagy többsége...

Mint ahogy a moziban sem néz meg mindenki minden filmet, csak ami legjobban érdekli.. a többinél meg beéri a gépen történő megnézéssel.


Szóval.. nem tartom drágának, de már a könyvvásárlás is háttérbe szorul lassan.

2013. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintetek a kiadóknak ingyen volt a könyvek kinyomtatása? Szerintetek a szerző és fordító dolgozzanak csak, ti meg ingyen lenyúljátok a munkájuk eredményét? 300 forint egyébként botrányosan olcsó egy könyvért. A példányonkénti előállítási ár is drágább ennél.
2014. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!