Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta Cat Clarke-...

Aki olvasta Cat Clarke- Entangled, Összekuszálva című könyvét elmondaná nekem Ethan kicsoda? Most fejeztem be a könyvet de nem teljesen tiszta.

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is nemrég olvastam ezt a könyvet, és nekem nagyon tetszett, ugyanakkor ezt én sem értettem.. És miért mondta azt Ethan Greecenek, amikor Greece elmondta neki, hogy mit tett az apja, hogy 'igen, tudom. és utálom ezért'.. na ezt nem nagyon értettem benne.

De szerintem Ethan lehet, hogy valami eltitkolt rokon volt, aki ismerte korábbról Greecet és a családját, vagy fogalmam sincs..

2013. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.

Most olvasom, hogy állítólag Ethan csak a képzelete szüleménye volt..

2013. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Közben gondolkoztam, és a könyv végén Devon mondja Grace-nek, hogy minden nap vissza fog jönni, amíg fel nem ébred. És talán Ethan=Devon?
2013. márc. 23. 19:17
 4/13 anonim válasza:
Ethannak az a szerepe a könyvben, hogy rávegye Gracet arra, hogy végre emlékezzen és kibogozza a saját életét. Emlékeznie kell, hogy felébredjen a kómából. Valószínűleg magára Devonra épült ez az egész, hogy ismerik egymást, mert amikor a könyvtárban beszélgettek, Grace rájött, hogy mennyi közös van bennük és ezt Ethan is megmondta neki. De Ethan nem létezik csak Devon.
2013. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én most olvastam el. Igen, Grace képzeletbeli szüleménye Ethan, viszont az apja az. Tehát az apja személyisége vagy mi, más testben. Mert ha visszaemlékeztek, olyanokat tudott Grace-ről, amik személyes dolgok, meg sokat kérdezett Grace apjáról, és talán azért mondta,hogy utálja , mert utálja magát, amiért elhagyta a lányát, továbbá ott volt a Graci-maci jelző. Így szerintem tudatalatt az apját személyesítette meg Ethanben.
2013. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem nem nem!!!!!!ebben a percben olvastam ki,bár a végén nem tudom mi történt mert nem értem! De egy biztos!! Hogy Ethan nem egy csak ugy találomra kitalált ember,hanem maga Grace! Mert benne volt a könyvben h ha Grace fiú lett vna,Ethan lett volna! Igy szürtem le,hogy saját maga rabolta el Gracet! Meg volt az a rész,amikor a vágásait Ethanen találta és nem magán! Szóval tuti h ő volt csak srácban! Kocsit fura de a vége zűrös számomra! Meghalt vagy nem???
2013. júl. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Végül öngyilkos lett akkor Grace??? Vagy valaki elmondaná mi történt???:)) Légysziiiii!!!
2013. júl. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Öngyilkos lett végül, de nem halt meg, hanem kómába került. Addig képzelte Ethant-t, aztán végül éber kóma lett, mikor Ethan már eltűnt.

Mellesleg az éber kóma a legrosszabb dolog a világon szerintem .. senkinek nem kívánnám :/

2013. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te jó ég... Én erre nem gondoltam volna!!!!:'( És akkor Ethant csak képzelte,de kómàs állapotban! És öngyilkos lett de nem halt bele!!! Te jó isten! Ilyen létezik????? Hát elég ijesztő könyv, és ha az előző kommentelő nem írja le h éber kómában van Grace,soha nem fogom megtudni mi a vége! Ezért köszi :)
2013. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valaki elmonda nekem,hogy az utolsó oldalakon ki mondja azt Gracenak h szép álmokat meg küzdj,erősebben...stb??? Azt nem értem!!
2013. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!