Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elizabeth Kim a tízezer...

Elizabeth Kim a tízezer könnycsepp c. könyv írója még él vagy tud róla valaki valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon tettszett a könyv, és kíváncsi lennék,hogy elizabeth kim a könyv főszereplője és egyben írója él-e még és lehet-e tudni róla valamit, vagy valaki tud-e róla bármit, mert a neten semmit nem találtam.

2013. márc. 25. 18:55
 1/4 anonim válasza:
2013. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

mondjuk nem nagyon tudok angolul de szért a google fordító segített. a lényeget tudom

2013. márc. 29. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Jéé! Van még valaki, akit nagyon érdekelt ennek a nőnek az élete és nemcsak a könyve! :) A könyvet már néhány éve olvastam el vagy kétszer, és tavaly kezdtem el érdeklődni (de csak nagyon kevés képet találtam róla), hogy vajon mennyi idős lehet ma, mivel nem tudja a születési évét és a könyvben sosem írta le, mikor, mi történt miután örökbe fogadták, melyik államban volt, csak az, hogy sivatagos volt. Olyan érzésem volt, hogy el akarta titkolni, hol élnek az ilyen mélyen vallásos emberek.

Mint pl. amikor az első válaszadód megadta a linket, és meglepődtem, hogy a mostohaapja egy miniszter volt. Én úgy tudtam, hogy kórusvezető volt, mivel ő tanította meg őt zongorázni, gyakran tartott énekkart.


És ezt is találtam. Tudom angolul van, bocsi.


[link]

2013. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egész jól érthető volt amit a google fordított :)

Nem emlékszem hol, de valahol olvastam, hogy 1954-ben született azt hiszem. Úgyhogy most kb. 60 éves lehet. Imádom a könyvét, csodálatos. Őt is csodálom hogy mit bírt ki, és hogy még sokan vannak akik ilyetneket vagy még rosszabbakat bírnak ki életükben. Örülök, hogy te is szereted, és köszönöm az oldalt.

2013. jún. 24. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!