Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha 1 írót veszünk figyelembe:...

Ha 1 írót veszünk figyelembe: jelen esetben Dean. R. Koontz) akkor az ő könyveit érdemes időrendben (megjelenés szerint) elolvasni, vagy nem függenek össze ilyen szinten?

Figyelt kérdés

Persze a folytatásos regényeinél egyértelmű a helyzet. Olyasmire irányul a kérdésem, mint pl Kingnél, hogy egyik könyvben van utalás egy másikra pl Az-t megemlíti a 11/22/63-ban vagy az Állattemetőben utalnak Cujo-ra. Dean-nél van ilyen?


Több író könyvét gyűjtöm, a nagy és örök kedvenc Stephen King, de gyűjtöm még Vavyan Fable, Peter Straub és Ward vámpírsorozatát is.


Dean R. Koontz még elég új, és igaz hogy már elolvastam 2 könyvét, hogy megállapítsam érdemes e beszerezni őket. De most elgondolkodtam hogyan is kéne olvasnom.


2013. márc. 26. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Koontz könyveinél csak a folytatások függnek össze. Én imádom őket.
2013. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem már majd' 20 könyve van meg. Eddig nem találtam különösebb utalásokat benne, mint Kingnél. Nem is sorba olvastam. :) Ha úgy tenném, csak azért lenne, hogy lássam, hogyan fejlődött az évek során.
2013. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2013. márc. 26. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!