Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King: A setét torony...

Stephen King: A setét torony c. sorozatához keresek könyvborítókat, de sehol nem találok. Létezik a neten olyan oldal, ahonnan lehet jó minőségben könyvborítókat letölteni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 10:29
 1/3 anonim válasza:
Sokkal egyszerűbb ha beírod a Google Képekbe a könyv címét magyarul és fogsz találni borítót. Én még ilyen magyar nyelvű weboldallal nem találkoztam, csak angol nyelvűvel, de azon sem volt elegendő mennyiségű borító, így marad a Google. Szerintem ez a leghatékonyabb és leggyorsabb.
2010. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:D

Teljesen retardált én sem vagyok. Google kereséssel kezdtem, de sehol nincs olyan kép a borítókról, ami az elő- és hátlapot is tartalmazná. Ha találtam volna, nem itt kérek segítséget.

2010. szept. 22. 16:33
 3/3 A kérdező kommentje:

Amúgy azóta megoldottam másképp:


[link]


:)

2010. szept. 22. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!