Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az "1984" című könyvben miért...

Az "1984" című könyvben miért nem találkozhat Winston Juliával?

Figyelt kérdés
Nem magyarul olvasom a könyvet ezért nem értem,hogy miért titokban találkoznak egymással.. Most ott tartok ahol elöször szeretkeztek egymással...
2013. márc. 29. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert Winstonnak felesége van. Igaz, hogy már évek óta külön élnek és talán soha nem is szerették egymást, de Winston akkor is házas, a feleségén kívül más nőre nem nézhet. Julia pedig az Ifjúsági Nemiségellenes Szövetség (ez a magyar neve, eredetiben nem tudom, mi) tagja, tehát elméletileg elutasítja a nemiség minden formáját, nem ismerkedik férfiakkal. A gyakorlatban meg nem így van, de ezt te is olvashattad.
2013. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áh értem most már...Szóval ha a lány nem lenne abban a csoportban és Winston nem lenne házas akkor találkozhatnának és együtt lehetnének...Köszi a választ,megy a pont!
2013. márc. 30. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha Winston nem lenne házas és Julia nem lenne a szövetség tagja, akkor sem lenne egyszerű. Az, hogy "csak úgy" találkozgatnak és néha lefekszenek, nem lenne nyerő, össze kellene házasodniuk.
2013. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A könyvben le is van írva, hogy konkrétan a házasság és a nemi kapcsolatok lényege is az utódnemzés. Az, hogy szerelmesek-e egymásba, már teljesen lényegtelen, hiszen az érzelmek veszélyesnek számítanak.
2013. márc. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!