Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Stephenie...

Mi a véleményetek Stephenie Meyer "írói" munkásságáról?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 13:27
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 1. 13:41
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Én nem rajongok érte, úgyhogy nem védeni akarom, de egy biztos: a film ezerszer rosszabb mint a könyv. Amit belinkeltél azon (bár csak kicsit olvastam bele) a filmet kritizálják. Te a könyvet is olvastad vagy csak a filmet láttad?

Különben van másik könyve is A burok címmel. Na az már egészen tetszett nekem is.:)

2013. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
a második könyve, A burok valami eszméletlenül jó! Az Alkonyat olvasható, de sose a filmekből értékelj. Azok közül az összes egy nagy....
2013. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egy tök átlagos író. A stílusa egyszerű, de élvezhető, legalább lehet haladni a könyvvel és nem akadsz fenn azon (mint egy csomó mai ifjúsági regénynél), hogy ez a kifejezés most mi a jó élet metaforája akart lenni?

A burok az egyik kedvenc könyvem, nagyon szeretem =)

A Twilight már egy más tészta. Az első könyvre még azt mondom, oké. Egyszer olvasós, könnyű, élvezhető. De a többi! Jézusom. A negyediket nem is olvastam el. És a filmekből is csak az első kettőt láttam. A többi rész egyszerűen... olcsó. Egy nagy semmi. Az pedig, hogy SPOILER! Bella terhes lesz, egyszerűen undorító. Fúj, fúj... blah... SPOILER VÉGE!


Szóval szerintem nem rossz írónő, csak az utóbbi három könyve már egyáltalán nem felelt meg az én ízlésvilágomnak.

2013. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Én eddig bírtam olvasni a kritikát:

"A vámpírok története több száz évre datálódik. Sokan Vlad Tepest tartják az elsőnek, míg mások Ádám és Éva gyermekét, Káint (talán innen a szenteltvíz és a kereszt utálata)."


Kereszt??? Káin és Ábel idejében?

A fokhagyma meg biztosan Noé idejéből származik, amikor is már a töke tele volt az állandó reggeli fokhagymás pirítóssal a bárkáján... A tükör meg... Várjunk csak! Biztos Ábrahám volt, mert nem bírt a tükörbe nézni miután majdnem megölte fiát Istennek.


Na, hát ennyire "hiteles" ez a kritika.


Szakadjunk már le mások ízlésének fikkantásáról és fogadjuk el, hogy valakinek ez tetszik, valakinek meg az. KÉSZ!

2013. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem kérdőjelezném meg, vagy tenném idézőjelbe az iróságát. Én sem szeretem, nem tartom jónak, de az egyik legsikeresebb bestselleríró. Tetszik vagy nem, ő ebből él már, és kismillió rajongója van. Úgyhogy író és kész, nem egy Dosztojevszkij, de a ponyvának ugyanúgy helye van a könyvek között, mint a szépirodalomnak, akármit is gondolunk.
2013. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!