Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jó a blogom vagy...

Szerintetek jó a blogom vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Naplószerűen írom a bejegyzéseket az életem egyszerű mindennapjairól ám ennek ellenére volt olyan aki azt hitte ez csupán a fantáziám szüleménye ennyire valószerűtlen lenne ? www.happyowl.blog.hu

2013. ápr. 4. 23:00
1 2
 1/20 anonim válasza:
Szerintem haggyad! :)
2013. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Indoklás ?
2013. ápr. 4. 23:31
 3/20 anonim ***** válasza:
mi a f*sz. ennyire unatkozol? ennek mi értelme?:D
2013. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Azt nem kértél, de ha már kérdezed, fölösleges. Írjál inkább naplót.
2013. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Annyi blog van már a neten, hogy minden 2.emberről lassan tudni, hogy mikor sz@rik, mit érez stb. Nincs már magánszféra mert az ember eldobja magától. Minek a blog?
2013. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Mirk ***** válasza:
Ha már valamit közzéteszel az interneten, legalább ne legyen minden sorban helyesírási hiba.
2013. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez egy tragédia.

Olvashatatlan, értelmezhetetlen, hemzseg a helyesírási hibáktól,elütésektől, nincsenek benne írásjelek, tartalmilag pedig unalmas.

Egyszóval: igénytelen


Ha közzéteszel valamit, akkor legalább tiszteld meg az embereket azzal, hogy olvashatóan írsz!

2013. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Inkább azt a kérdést tedd fel, hogy kinek írod? Magadnak, vagy másoknak? Ha magadnak, akkor ne érdekeljen mások véleménye és folytasd, ha viszont másoknak, akkor abszolút felesleges időt pocsékolnod rá.
2013. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Oké, bocs, hogy ilyen vulgárisan reagálok, de: Ki nem sz*rja le?

Most őszintén... Vezetsz egy blogot arról, ami tíz emberből kilenccel megtörténik, piszok unalmasan és érthetetlenül leírva. Szerinted ez érdekel bárkit is rajtad kívül? Végig csak egy gyenge kis ömlengés, rosszul, hibásan, élvezhetetlenül leírva.

Ami külön idegesítő, hogy szinte minden bejegyzést úgy indítasz, hogy: "Jaj de régen nem írtam már nektek"

Nektek?! Kiknek? Nincs szánalmasabb, mint amikor egy tini a blogjában az "olvasóinak" címzi a bejegyzéseit.

És tudod miért?

Hajolj közelebb virtuálisan, ez nehéz menet lesz...

...

...

...

...

...

...

...

Nincsenek olvasóid.

Legfeljebb a barátaid, de talán még ők sem.


Azonkívül tudom, hogy baromi menő, de az ég szerelmére, ne angol címet adj minden bejegyzésednek! Gáz. Erre ez a legmegfelelőbb kifejezés.


Igen, úgy összesítve nem jó a blogod, és szerintem nem is szereted annyira vezetni. Töröld ki, és felejtsd el, remélem, nem sok ismerősödnek mutattad meg idáig.

2013. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sok előzés van benne mert gyorsan gépelek utána meg lusta vagyok mindent átjavítani :S amúgy igazából magamnak írom ha úgy vesszük és azt hiszem egy adott korosztály számára lehet érdekes egy felnőttnek nyilván gyerekes és talán érthetetlen de vannak olyanok akik kifejezetten kedvelik ahogy írok és amiről írok mert nincs benne semmiféle varázslat ez csak egy átlagos lány átlagos élete és sokan magukra ismerhetnek a sorok között :) egyébként köszönöm a kritikát de azért folytatni fogom mert ha másnak talán nem is jelent sokat nekem igen mert egyszer jó lesz majd visszaolvasni mi minden történt velem és a barátaimmal :D
2013. ápr. 5. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!