Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » "Ragasztott kartonált" vagy...

"Ragasztott kartonált" vagy "cérnafűzött kötött" könyvet érdemes venni? Melyik a jobb minőség? Melyik a tartósabb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a kötött. Bár a kemény borítója miatt én nem nagyon szeretem, mert kényelmetlen fogni. Viszont tényleg tartósabb =)

A ragasztott pedig puhaborítós. Kényelmesebb, simulékonyabb, de hajlamosabb az idő múlásával elengedni a lapjait.

2013. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ragasztott a kevésbé tartós. Én nagyon vigyázok a könyveimre, még simítgati sem szoktam, amikor olvasom, de még is volt olyan keménytáblás, ragasztott könyvem, ami szétjött.

Ha van választási mód, akkor mindenképpen a fűzöttet vedd meg.

2013. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. ápr. 6. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Fűzött. Nem veszek puhaborításos könyvet, legalábbis nagyon ritkán. Imádok olvasni, van könyvem, amit akár 10-szer is simán kiolvasok, pl a Battle Royal is ilyen, és már olyan, mint valami saláta, hiába vigyázok rá.

A ragasztott feleannyira sem tartós.

2013. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!