Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tudnátok megmondani, hogy...

Lexa00.1 kérdése:

Nem tudnátok megmondani, hogy melyik könyvben van ez a részlet?

Figyelt kérdés

" Valódi volt, teljesen igazi. Éreztem, ahogy a levegő végigkarcolja a légcsövemet, miközben mögöttem döngő léptek hangzanak fel. Egy pillanatra ugyan megrémültem, de aztán erőt véve magamon hagytam, hogy az álom beteljesüljön. Nem ugrottam oldalra, nem álltam meg elharapni a vadász torkát. Csak futottam, élvezve az utolsó négy lábon töltött perceimet.Egy sikoltás törte meg a már jól ismert rutint, de pár pillanaton belül elhalt, helyét vérfröccsenés és inakat átszakító fogak hangja vette át. Az összes karmomat a földbe vájva fékeztem meg magam, hogy szembenézhessek megmentőmmel, vagy egy másik esetben inkább a halálhozómmal..."



A válaszokat előre is köszi:)


2013. ápr. 8. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne, de én a Vukra tippelek. Persze biztos nem, de hátha...
2013. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
azt hiszem ez nem megjelent könyvből való részlet, egy "Wolf Heart..." ( [link] ) című oldalon találtam meg ezt a bevezetőt, egyelőre csak ennyi van meg belőle.
2013. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!