Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vörös pöttyös könyvek? Ezek...

Vörös pöttyös könyvek? Ezek hogy tetszettek nektek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2013. ápr. 10. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, az első könyvet olvastam, és nagyon szórakoztató volt, de nem nyerte el annyira a tetszésemet.

A második részét még nem olvastam, így arról nem tudok véleményt mondani, de remélem, hogy az is olyan jó, mint az első rész volt.

A harmadikat nagyon utáltam, nekem egyáltalán nem tetszett, volt benne néhány viccesnek mondható rész, de én ezt nem szerettem.

A negyedik egy komoly kis könyv volt, azt is olvastam, már az írónőtől elolvastam egy másik regényét is, de nekem ez jobban bejött. :)

Szerintem próbáld meg őket, de leginkább az elsőt. :)

2013. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A

Straynek már kijött a többi része is???

2013. ápr. 10. 19:31
 3/7 anonim válasza:
Hát mondjuk ezeket még nem olvastam de én is nagyon szeretem a vörös pöttyös könyveket és ha ezekhez nem annyira ravaszkodsz akkor szerintem olvasd el a burok c. könyvet (nekem ez az egyik kedvencem...) a fekete bárányt és a fehér farkast (ez egy könyvsorozat) akkor még nagyon jó a csit-csit és ezt is nagyon szeretem igaz hogy nem vörös pöttyös az éhezők viadalát és folytatásait (futótűz, kiválasztott) + még a testbérlők :DDD remélem tudtam segíteni
2013. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán a Molyon több véleményt fogsz találni:


[link]


[link]


A harmadik részt most a Könyvfesztiválra jön ki.


[link]


[link]

2013. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia :) Ezek közül csak A csók,pont jókor-t ,és a Felszáll a köd-öt olvastam,mindkettőről csak pozitív véleményt tudok mondani.Talán a Felszáll a köd egy kicsit jobban tetszett,de mindkettő nagyon jó!Érdemes elolvasni.
2013. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak az utolsót a Felszáll a ködöt olvastam, nagyon jó könyv érdemes elolvasni :)
2013. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezekböl csak a 3.-at olvastam, nekem nagyon tetszett, de azt is értem ha valakinek nem tetszik. Ha ezt akarod olvasni szerintem egyben olvasd el, ne állj meg sokszor sokáig, mert unalmas lesz hogy nem történik semmi. A többit nem olvastam, de jónak néznek ki.
2013. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!