Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A burok-nak van folytatása?

A burok-nak van folytatása?

Figyelt kérdés
Stephenie Meyer a burok c. könyvnek/filmnek van/lesz-e folytatása ha mondjuk még nincs akkor nem tudjátok véletlen hogy szeretne-e folytatást írni??? És ha már a buroknál tartunk akkor tudtok még hasonló könyveket/filmeket mondani???

2013. ápr. 10. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Remélem nem ír neki egy felesleges folytatást, mert semmi értelme nincs. Nekem minden szál el volt varrva, ezért teljesen felesleges lenne ezt a történetet még tovább bonyolítani. Hasonló könyvet nem igazán tudok mondani.
2013. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam, h már írja a folytatását, és olyan nyár vége felé írja majd meg. Én örülök neki:D
2013. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már írja a folyatást, a címe The Soul (A lélek) lesz. Volt szó egy harmadik, The Seeker (A Hajtó) című kötetről is, de Meyer azt mondta, még nem tudja, egy vagy két folytatást ír-e. Ha tényleg megírja, biztosan lesz film is, mert a készítők azt nyilatkozták, vevők lennének a folytatásra.
2013. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!! Én is nagyon szeretném ha lenne folytatás... :DDD
2013. ápr. 11. 13:41
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Mivel a film idei, logikusan nincs még folytatása. A BUROK c. film viszont épp hogy visszahozta a büdzsét (40 millió dollárból 41 milliós nyereség), ami A kategóriás filmeknél (vagy amik annak akarnak tűnni, mint ez...) ez kimondottan szar mutató. A másik, hogy ahogy hallottam a szálak el vannak varrva, Stephenie Meyer által írt könyvek filmadaptációi meg átlagban szarok, szóval szerintem nem lesz folytatás ;)


13/F

2013. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor niklo válasza alapján moderálom magamat: lehet, hogy a film készítői meggondolják magukat és ilyen nyereség mellett mégsem vágnak bele a folytatásba, de Stephenie Meyer ettől függetlenül biztosan megírja a második kötetet, mert a könyv nagy siker volt.

Harmadik voltam :)

2013. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A folytatás tervben van, már el is kezdte írni az írónő, a film viszont úgy néz ki bukás, tehát nem biztos, hogy a következő könyvből is lesz film.

Engem egyébként nem is a folytatás érdekelne, hanem az előzményke, hogy hogyan találták meg a barlangot, hogyan került oda a többi ember, hogyan küzdöttek addig amíg a biztonságos barlangba kerültek, hogy kovácsolódtak össze stb. Szerintem ez izgalmas téma lenne.

2013. ápr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

a film teljesen más kategória, kár róla beszélni, nagy rakás lócitrom


a könyv folytatásától én is félek, nem látom, mégis merre futhatna tovább az eseményszál, csak a végtelen nyáltengert látom magam előtt... az pedig nagy csalódás lenne

2013. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jo lenne ha lenne folytatasa!!!!!!!!!!!

nagyon orulnek neki!!!

szeintem a film nagyon jo lett!

2013. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Izgalmas téma lenne, csak Meyer unalmas szerelmi háromszögekről ír, mintsem érdekes dolgokról (jelen esetben sci-fi)
2013. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!