Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egyszerűbb, angol nyelvű...

Egyszerűbb, angol nyelvű könyveket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretek olvasni és az angolt is gyakorolnám. Nem egyszerűsítettre gondolok. Most a Twilight könyveket olvasom, ilyen nehézségűeket keresek. Minden műfaj érdekel.
2013. ápr. 14. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A Harry Pottereket szerintem könnyű olvasni angolul.
2013. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Márciuska ***** válasza:

Frances Hodgson Burnett: A kis lord, A padlásszoba kis hercegnője, A titkos kert (ezek ifjúságiak, de szerintem nagyon aranyosak, viszont mivel régebbi korban játszódnak, lehet egy-két ritkább szó a szókincsben)

De ha a Twilightot szereted, szerintem próbálhatod a többi vöröspöttyöst is angolul, pl. Maggie Stiefwatert.

Nem tudom, adtak-e ki angolul Elizabeth Adler regényeket, de szerintem azt is megpróbálhatod.

2013. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Evelyn. válasza:
Ha a Twillightokkal boldogulál akkor a Hunger Games trilógiát olvasd el :)
2013. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cathilina ***** válasza:
Alapvetően az ifjúsági regények jók nyelvtanulásra. A Harry Pottert én is kifejezetten csak ajánlani tudom, ugyanis annak könyvről könyvre bonyolódik a nyelvezete, ahogy a szereplők - és az olvasók - felnőnek.
2013. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!