Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Könyvmolyképző...

Szerintetek a Könyvmolyképző kiadó fog még csinálni ilyen könyv trailereket?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja volt egy felhívás az fb. oldalukon hogy keresnek szereplőt mert az egyik könyvhöz szeretnének csinálni ilyen előzetest. Meg is csinálták Anne Plichota & Cendrine Wolf könyvéhez, az Oksa Pollockhoz (link: http://www.youtube.com/watch?v=0dxKA4iGyVk). Szerintetek lesz még ilyen?Mert nagyon szeretnék szerepelni az egyikben. Köszi annak aki válaszol,megy a zöld kéz!
2013. ápr. 15. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a trailer ritka szar lett, fogjuk arra, hogy a kiadónak még nincs tapasztalata ebben... Most megmondhatom, hogy szerintem lesz-e még ilyen vagy sem (szerintem nem nagyon, mert semmi értelme), de egyszerűbb, ha őket kérdezed meg. E-mail, facebook üzenet... Valamire biztos válaszolnak :)
2013. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!