Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek kiadnának egy...

Szerintetek kiadnának egy ilyen könyvet?

Figyelt kérdés

Szerintetek van esély rá, hogy kiadnának egy olyan könyvet, ami egy lányról, és egy fiúról szól, akik szerelmesek lesznek. A könyv egyszer a srác, egyszer a lány szemszögéből íródik, és

(szerintem) a különlegessége az, hogy a fiú lesz szerelmes először, és a lány csak a könyv vége felé szereti meg.

Szóval, érdekelne egy ilyen könyv az olvasókat, vagy már annyi ilyesmi könyv van a piacon, hogy felesleges lenne, mert nem adnák ki/ vennék meg?



2013. márc. 23. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Minek írni még egy tucatregényt? Tele van ilyenekkel.
2013. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
63%
én nagyon szeretek olvasni, és szerintem érdekes a történet...:) abban igazad van, hogy sok ilyen könyvet adnak ki, de ha megvan az ötlet ne hagyd elúszni a lehetőséget :D
2013. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg, ha ez az alapsztori, de jó eseményekkel van körítve, akkor simán. Hiába unalmasnak tűnő téma, de a szerelem nagyon sokféle szemszögből megközelíthető, számos befolyásoló tényező lehet, és ha pl a twilight után kiadtak évekig minden olyan könyvet, amely vámpír és halandó lány szerelméről szóltak, akkor erre is van vevő. A szerelem mint könyvtéma örök. Úgyhogy próbálkozz csak!
2013. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A stílustól és a karekterektől is függ.
2013. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Kiadnák. Amiket manapság kiadnak, sajnos simán.

Még inkább sajnos, hogy lenne is, aki megveszi. Manapság már ha meglátok egy könyvesboltot, rá se merek nézni a kirakatára, annyira demoralizáló, hogy mikkel van tele.

2013. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, úgy viselkedsz, mint ha te lennél a második Victor Hugo.
2013. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor nem adom fel. Bár igazság szerint nem is kiadás céljából kezdtem el írni a történetet, inkább csak a magam, és a barátaim szórakoztatására :) egyszerűen csak felmerült bennem a kérdés, hogy ha egyszer befejezem akkor akár kiadhatnám-e... de mindenesetre köszi mégegyszer a válaszokat :)))
2013. márc. 23. 22:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem először írj nagyon-nagyon sokat és csak utána gondolkozz majd el a kiadáson. Először az elektronikus formában próbáld meg, mert ha csak úgy beállítasz mint egy névtelen senki, pont leszarják, hogy talán az évtized legjobb romantikus regényét tartod a kezedben, mert nem vagy híres.
2013. márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert az igényszintem meghaladja a nullát, már úgy viselkedem, mintha én volnék Victor Hugo? Szerintem ez lenne az alap, hogy az ember igényes. Ha azt jól megválogatjuk, hogy mit eszünk meg, hogy mit viszünk be a testünkbe, akkor azt is alaposan át kéne gondolnunk, hogy mit viszünk be az elmékbe azáltal, hogy elolvassuk, vagy éppenséggel megnézzük.
2013. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, most őszinte leszek, mert imádok olvasni, főleg szerelmes sztorikat.:)

Az egyik,hogy ilyen történetekből TÉNYLEG sok van, de ha ha nincsenek benne mellékszálak, akkor vagy nagyon jó vagy nagyon rossz lesz. Attól is függ, milyen az írásstílusod, komolyabban, vagy viccesebben szeretsz-e írni.

A másik dolog, ami nagyon böki a csőröm, úgymond...Hogyha CSAK azért írsz, hogy kiadják. Oké, SZERETNÉD ha kiadnák, de ne CSAK ezért írd! Azért is, mert szeretsz írni, és mert fontos neked, hogy az olvasók egy jó könyvet olvassanak! Próbálj meg szívvel-lélekkel írni, mert az így íródott könyveket adják ki sok eséllyel..;) Sok sikert.

U.i. Ha lesz részlet, nem tennél ki ide egyet?:) Szívesen olvasnám.

2013. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!