Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért van olyan nagy sikere a...

Miért van olyan nagy sikere a Szent Johanna Giminek?

Figyelt kérdés
Borzalmas könyv, semmi mondanivalója nincs, a fogalmazás egy nagy nulla. Miért tetszik sokaknak amikor rossz?

2013. ápr. 24. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nos...részben tükéletesen igazad van, de tudod...ez kell a kamaszoknak! mert amikor az SzJG-ét olvassák, olyan mintha a saját történetüket olvasnák...:)
2013. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Első öt rézt elolvastam...hát, nem igazán a mai élet, legalábis nekem nem. Igen, tényleg olyan, azonban ez csak illúzió, valószerűtlen eseményt csomagoltak bele reális köretbe. Olvastam például egy könyvet (Metro 2034) ami teljesen létező világ, sci-fibe rakva.

Mindenesetre köszönöm a választ.

2013. ápr. 24. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:

"nos...részben tükéletesen igazad van, de tudod...ez kell a kamaszoknak! mert amikor az SzJG-ét olvassák, olyan mintha a saját történetüket olvasnák...:)"


Igen,csak azt hiszik,hogy az ő életük ku*va nehéz,miközben fingjuk sincs az életről a mai elkényeztettet "tinikéknek". Tisztelet a kivételnek.

2013. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tini csajok szokták csak olvasni, nekik meg az ízlésük minden téren elég siralmas (zene: Justin Bieber, film: Twilight, könyv: szintén Twilight, hogy csak pár példát mondjak).

Meg amúgy nem csak a csajok körében, hanem úgy általában is nem biztos, hogy az igazán jó könyv vagy akármi a sikeres, hanem aminek jó a marketingje, és menő.

2013. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért szeretik, mert olyan, mintha egy naplót olvasnánk. Azért, mert olyan, mintha csak egy átlagos lány átlagos életéről szólna, pedig, ha jól belegondolunk nincs ilyen tökéletes társaság, suli, élet a valóságban. De ha valaki olvassa, elhiszi, hogy van.
2013. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Éppen ezért. Mert egyszerű, a te szavaiddal élve "egy nagy nulla". Aminek van mondanivalója is, az már kevésbé egyszerű, nehezebb befogadni a tizenéves olvasóközönség nagy százalékának. Szóval épp azért tetszik sokaknak, mert rossz.

(Lehet lepontozni és kultúrsznobnak titulálni, nekem akkor is a Bűn és bűnhődés, az Akiért a harang szól, az Utas és holdvilág és A nagy utazás voltak a kedvenc könyveim 15 éves koromban.)

2013. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy ... "réteg könyv". Olyasmi, mint a nem régen kiadott Hitckok. 100 emberből 50-nek tetszik 50-nek nem. Ezért egy csomó helyen nem is adják, mert attól félnek, hogy nem hozznának elég sok pénzt. Szóval az SzJG is valami ilyesmi lehet.
2013. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

1.) Ne kezd el fikázni, csak ha az összeset olvastad.

2.) Mindenkinek más a természete, véleménye stb. Ha valakinek tetszik, ne mondj róla rosszat, csak fogadd el! Ha egy embernek már tetszik a könyv (saját gondolat) akkor annyira rossz már nem lehet. A tizenéveseknek is kell könyv ami tetszik nekik.

2013. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem akarlak megsérteni, nem az a célom, a válaszod jó volt és köszönöm, de nagyon kérlek ne általánosíts! Tizenéves vagyok és gyülölöm a a fent tárgyalt könyvet. (mivel mindenki más)

2013. ápr. 28. 12:19
 10/13 anonim ***** válasza:

A Szent Johanna az egy egyszerű, könnyű olvasmány, ami szinte rólunk szól. Könnyű megérteni, átérezni... Bár volt kettő dolog ami nagyon zavart:

1. A szereplők sose nevettek, hanem röhögtek

2. Az írónő Arnoldból közellenséget csinált

3. Kinga-Dave páros

2013. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!