Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen izgalmas fantasy...

Milyen izgalmas fantasy könyvet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Valami olyan fantasy könyvet keresek, ami színes, izgalmas, érdekes és nem túl hosszú.

2013. ápr. 26. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Michael Moorcock könyvei (Harcikutya, Gloriana, Város az őszi csillagok alatt, stb.) párszáz oldalas kis könyvek, de nem lehet őket letenni.
2013. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) :D
2013. ápr. 27. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Darren Shan: A vézna hóhér
2013. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Suzanne Collins: Az Éhezők Viadala, Futótűz, A kiválasztott

Még csak az elsőt olvastam, és láttam a filmet, de alig várom, hogy kivehessem a következőt a könyvtárból. :D Imádom, nagyon jó könyv.

Darren Shan: Vámpír könyvek

Előttem is mondták a Vézna hóhért, én azt még nem olvastam, de ez nagyon tetszett, azóta is a kedvencek között van. Nem olyan gusztustalan, mint DS másik sorozata, aminek a címét inkább nem írom le, mert csak erős idegzetűeknek való. Én nem igazán vagyok az, de elkezdtem olvasni, és egy résznél majdnem hánytam is, szóval.. :) Szerintem ez a világ legjobb vámpíros könyvsorozata.

Joss Stirling: Lélektársak - Sky

Ez is nagyon jó, nekem nagyon tetszett, de én lány vagyok, és a neved alapján te fiú (micsoda nagy felfedezés!), szóval nem tudom, hogy neked tetszene-e.

Fabrice Colin: London vámpírjai 1. A különös Wilcox lányok

Erre is ugyanazt tudom mondani, mint az előzőre. Nem tudom, hogy egy fiú miket olvas. :)

2013. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, Darren Shan vámpíros sorozata is nagyon jó. Az előző hozzászóló a Demonatára gondolhatott, amikor azt írta, hogy erős idegzetűeknek való. Darren Shan kiváló író, a legjobbak egyike, de a legnagyobbaknak is akadnak kevésbé jól sikerült próbálkozásai. Vagy A vézna hóhérral kezdd, amelyet én ajánlottam, vagy a vámpírossal, mert ezek tényleg jók. (Van még egy Kojaszan című könyve, az inkább gyerekkönyv, 10-14 éveseknek, az is jó, valamint van egy felnőtteknek szóló sorozata, a Város trilógia, de az tényleg 18+.)
2013. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Éhezők Viadala, Futótűz, Mockingjay, Csúfok, Szépek, Különlegesek, Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld, Emily the Strange, A lány, aki tud repülni, Őslényvadászok, Forgotten, Ragyogás, Wings, Spells, Illusions, Eragon, Elsőszülött, Brisingr, Örökség, Matched
2013. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sarwat Chadda:Az ördög csókja

Jessica Day George:Éjféli bál

Stuart Hill:Jégvár csatája

Peter S. Beagle: Az utolsó egyszarvú

Licia Troisi:Sárkánylány(1.r.:Thuban öröksége)

Fabrice Colin: London vámpírjai

2013. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy klasszikus:A majmok bolygója
2013. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!