Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki ismer olyan megbízható...

Valaki ismer olyan megbízható külföldi könyvrendelő oldalt ami Magyarországra is szállít?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy angol nyelvű könyvet (magyarul nem adták ki), de nem tudom honnan kaphatnék elfogadható szállítási költséggel.

2013. máj. 4. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


0 forint szállítási díj szerintem elég elfogadhatónak hangzik.

És megbízhatóak, gyorsak, többször rendeltem már tőlük, nekem is ezen az oldalon ajánlották.

2013. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és akkor itt csak az eredeti könyv árát kell kifizetni ugye?
2013. máj. 5. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Másik kérdésre adott válaszomat másolom ide:

Szia!


Nagyon ajánlom én is a bookdepository-t (ez egy angliai oldal) és a betterworldbooks-ot (ez meg amerikai). Mindkét helyről teljesen ingyenes a kiszállítás Magyarországra. A bookdepo új könyvekkel foglalkozik, tehát olyan, mint egy könyvesbolt, a bwb pedig használtakkal, azaz antikvárium, de persze van pár új könyv is.

Érdemes még megnézni a thriftbooks.com-ot is, ott ugyan $5/könyv a szállítási díj, de van, hogy így jön ki olcsóbban.

BWB-n ha legalább két könyvet rendelsz, akkor a BOOKS4GOOD kuponkóddal kapsz 10% kedvezményt. :-)

Kiszállítás Beookdeporól 1-2 hét, az amerikaiakról 2-3 hét szokott lenni.


Jó vásárlást, ha további kérdésed van, tedd fel nyugodtan!

(u.i.: igen, az ingyenes szállítás azt jelenti, hogy csak a könyv árát kell kifizetned.)

2013. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!