Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ehhez hasonló könyvek...

Verbőczi Dávid kérdése:

Tudnátok ehhez hasonló könyveket ajánlani? Emily Roda Deltora . Az összes részét elolvastam és egyszerűen annyira imádtam . ( 11 éves fiú ).

Figyelt kérdés
Olyan könyv kéne még pl.: már az eleje tök izgalmas storyval kezdődik ( az egész könyv izgalmas legyen :-) ) ( lehet vicces is , de az nem fontos . De még ezeket a könyveket is imádtam : A két Lotti , Kate Wolf : Lesi az óceánon , A Pál utcai fiúk ...

2013. máj. 7. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Két Lotti tetszett, akkor ajánlom még az író két másik kötetét is: Emil és a detektívek, Május 35.


Rodda fantasyt írt, szóval lehet az új olvasmányod a Harry Potter, de jó ötlet a Libabőr sorozat is vagy Brezina Térdnadrágos detektívjei.

2013. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2013. máj. 8. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked a legjobban a Harry Potter sorozatot ajánlom, de megfontolandó lenne még az Alex Rider, Eragon, Gyűrűk ura...
2013. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Winnetou
2013. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na jó, most lesokkoltam! 11 éves vagy! És FIÚ! Az én osztályomba egy olyan fiú sem jár, aki olvasna ilyeneket, sőt alig olvasnak. Csak egy fiú olvas, akit én vettem rá. Mindegíy is, szóval, visszatérve a kérdésre szerintem is Harry Potter lenne ideális számodra. És a Verne Gyula (Jules Verne) könyvek, elvileg fiúsak, de én is imádom őket. Szerintem izgalmas a történet az elejétől kezdve. Persze ezt én "enyhe" elragadottsággal mondom, mert az egyik kedvenc íróm Verne Gyula. (11/L)
2013. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!