Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rajongok Agatha Christie-ért....

Rajongok Agatha Christie-ért. Sok pletykát hallottam már - Hogyan halt meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Agatha Christie haláláról sokmindent hallottam már. Olvastam, hogy megfázott, mástól pedig azt hallottam, hogy öngyilkos lett. Engem az öngyilkosság számomra nagyon visszataszító (főleg a valóságban), és megijedtem, hogy pont az követett volna el ilyen gazságot, akit nagyon nagyra becsülök, és tisztelek!

Ti mit tudtok, hogy halt meg?

Köszönöm előre is! :)


2013. máj. 7. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem Poirot halálával kevered?
2013. máj. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85 évesen halt meg, természetes halállal. A megfázást nem tudom, csak annyit tudok, hogy idős koránál fogva természetes módon hunyt el. De nem tartom kizártnak, hogy egy megfázás végzett vele. Ilyen idős korban ez teljesen lehetségesnek hangzik.
2013. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt Takács Nóra ír az írónő életéről, nagyon érdekesen, élvezhetően. Van benne kép is, s a végén szót ejt a haláláról is. Remélem, segítettem! :)

2013. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, megnyugodtam!! :)

1. válaszadó: nem, nem Poirot halálával kevertem meg... Apropó! Poirot a végén öngyilkos lett?

2013. máj. 9. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Poirot nem a szó szoros értelmében lett öngyilkos. Elrakta messze a gyógyszerét, így amikor kellett volna neki, nem vette be. Ezért meghalt. (Ha jól emlékszem.)
2013. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!