Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csitt, csitt; Crescendo...

Csitt, csitt; Crescendo összefoglaló?

Figyelt kérdés
Már rég olvastam ezt a két könyvet és még csak most volt szerencsém a harmadik részhez. Kicsit félve kezdek neki, mert sok minden kiesett az előző két kötetből. Valaki le tudná írni röviden a lényegét? Amire mindenképp kíváncsi vagyok : Folt először ugye meg akarta Norát ölni? Ki/mi volt Nora apja? Neki is volt valami sztorija... azt hiszem. És ki is ez a Chauncey, kik a gonoszok? Rixonnal mi történt? (Mintha nem is olvastam volna :D)

2013. máj. 8. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az a biztos, ha ismét elolvasod őket!

- Igen, meg akarta ölni.

- Nora vérszerinti apja, Hank Millar egy nefilim. Ő a fekete kéz és ő ölte meg Nora "pótapját". (azt, akit az apjának hitt)

- Chauncey egy nefilim fiú volt (amíg Nora meg nem ölte), akinek a családja tagjainak testét generációkon át valami ünnepen megszállták a bukott angyalok. Azthiszem két hétig.

- Rixont megölte a vidámparkban Scott.

Nekem is a harmadik rész olvasása közben ugrottak be ezek a dolgok. Remélem segítettem! :)

2013. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

rxonról még annyit hogy Folt elégette Rixon egyik tollát és ezután ő mag aláncolta le a pokolba amiért megpróbáta megölni Norát.

Scott pedig nem halt meg csak szeretett volna de Nora elmondta neki hogy nem tud.

2013. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!