Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Véreb meghalt?

Szerintetek a Véreb meghalt?

Figyelt kérdés
Rengetegen mondják, hogy igen, de szerintem nagyon nem...

2013. máj. 9. 16:14
 1/6 loupsolitaire ***** válasza:
A sorozat jelenlegi állását tekintve nem halt meg. Lesz neki még fontos szerepe...
2013. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 loupsolitaire ***** válasza:

Ja, hogy a könyvben? Most látom a címszavakat. :)


Már régen olvastam, de valami rémlik, mintha egy pap eltemette volna. (?)

De Martin bácsitól minden kitelik, nem lehet biztosat állítani. :)

2013. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) Én per pill a sorozatot még nem nézem, de a könyvben azért vannak utalások, hogy nem. Pl., Martin bácsit érdekelne egy a némbernél is nagyobb, nyomorék sírásó? Másrészről a pap szavai...a Vérebet eltemette(saját maga) de Sandort így egy szóval sem említi +elmesélte a "halálát" és az újjászületését. Ezt pedig némber nem értette h, miért. Na, így csapot-papot összevetve ennyi röviden. Nem tudom emlékeztek-e rá.
2013. máj. 10. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:

- Sárkányok Tánca SPOILER -


Én hallottam valami olyasmit, hogy Martin sokáig gondolkozott azon, hogy A Sárkányok táncába ki legyen az új POV szereplő és a Véreb is a lehetőségek között volt (végül ugye Melisandre lett).

2013. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meghalt, az más kérdés, hogy nem biztos hogy halott is marad
2013. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, arra én is gondoltam. Mondjuk én jobban jobban is örültem volna egy Sandor POV-nak, hisz maga a története is jobban érdekel, meg azért is, hiszen az egyik kedvenc karakterem :)
2013. máj. 14. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!