Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek is marha nagy...

Szerintetek is marha nagy üzletet csináltak a Szent Johanna Gimiből?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, SZJGer vagyok, de ma néztem, hogy az első könyv 3000 ft-ba került, az utolsó már 4000-be (mondhatnátok, hogy azért, mert kettő, de mégis, milyen indok az, hogy azért, hogy könnyebben lehessen olvasni? Aki el akarja olvasni, az egymás jtán fogja, és akkor tök mindegy, meg amúgy is, a Trónok harca is vastag egy "kicsit"), a kalauz pedig már 5000!! Azért elég jó kis üzletet kerekített a könyv népszerűségéből a Ciceró....

2013. máj. 15. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is nagyon szeretem a Szent Johanna Gimit, és egy részét sem vettem meg, barátnőmtől kaptam kölcsön vagy könyvtárból vettem ki. Szerintem is elég drága, ahhoz képest hogy egyszer elolvasod pár nap alatt..
2013. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is borzasztó nagyot. Annak ellenére, hogy az egész könyv tartalmatlan, nem ér semmit.
2013. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
A kalauz szerintem nagyon drága..:(
2013. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen általános, hogy a kiadó minél jobban meg akarja szedni magát a dolgon. Pár év múlva, amikor lecseng a hisztéria, múlik az újdonsága, olcsóbban be lehet majd szerezni.
2013. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer elolvasod, utána pedig már élvezhetetlen, mert mindenre emlékszel. Én sem vettem meg egyiket sem, hanem mindet könyvtárból, mert tényleg pofátlanul drágák. Nem is jók semmire, miután kiolvastad. Hát ige, ez egy tipikusan eladásra írt könyv.
2013. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
A kalauz 5000?!! Az azért elég durva...Én a jó könyveket inkább megveszem (Szjg, HP :D ) De a kalauz már télleg durva... Barátnőm is csak könyvtárból kölcsönözte...lehet, hogy a kalauzt már én is onnan fogom, mert ez már marhadrága. Mert, azért a "2 könyves" 8. rész 4000, de a Kalauz, sokkal vékonyabb lesz, úgyhogy ez már...:/
2013. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
A Kalauz azért ilyen drága, mert lesz benne egy csomó színes kép.
2013. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kötetek 3000 ft-os árát kicsit furcsállom, de megszoktam. A 8. kötetnél is megértem, hogy 4000, de egy picit már drága. De a kalauz viszont sokkal drágább, mint kéne. Ezért én inkább előrendeltem, így egy ezressel kevesebb.
2013. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem is drága a kalauz, én 4500-ért láttam egy oldalon és abból lejön 20% ha megrendeled :) gondolom azért drágább, mert ez egy színes album...de a többi kötet is drága a minőséghez képest..ennyi pénzből pl keményebb borítót is csinálhattak volna. na mindegy, meg fogom venni, mert érdekel :):)
2013. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Kalauz keményfedeles lesz, és ez egy album tele színes illusztrációkkal.
2013. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!