Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi. Válaszolto...

Szent Johanna Gimi. Válaszoltok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Dave-t mért piszkálják annyian?

Cortez mitől lett olyan hű, de menő már 9.-ben?

Kingától mért félt egy 12.-es mikor még 9.-es volt?

Mért nincs még egy jó fej osztály az iskolában? Ennyire unalmas lenne a Szent Johanna?

Andris és Robi, hogy megy át valahogy mindig valahogy?

Hogy tanultak meg egyáltalán ilyen jól franciául, ha egy szót sem tanulnak csak Reni, Kinga és régebben Arnold?

Mért Reni kapta az ösztöndíjat és mért nem Kinga, aki jobban megérdemelte volna?

Hogyhogy Kittit és "barátnőit" nem rúgták ki az első héten, ha az erős smink, kirívó ruhák tilosak a suliban?

Van még egy pár kérdésem, de nincs kedvem többet írni. És SzJGer vagyok, nagyon, de nagyon. Logikai hibákkal és ilyesmikkel van tele az egész történet már a vége felé... Nem tudom... :/



2013. máj. 17. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

1: Csak a kütyüknek él, nekem néha kicsit meleg benyomást kelt

2: Vannak ilyenek. Egyszerűen kisugárzás kérdése. AZ osztályomban is van olyan, akit szinte mindenki ismer a suliban, és odamegy egy vadidegenhez, két perc múlva meg már olyan mintha évek óta barátok lennének.

3: Ez egy marhaság, és kész. Én sem értem. A való életben egy olyan kilencedikest, mint Kinga kiröhögnének csak a végzősök.

4: Csak azt akarta LL hogy jobban kitűnjön az ő osztályuk szerintem.

5: a való életben nem engednék át őket, tehát erre nincs jobb válasz, mint az, hogy mert csak kitalált karakterek

6: elvileg azt mindenki szereti, és az ilyen dolgokat könnyebb. megint osztálytársaimmal jövök példának: az egyik legrosszabb tanuló a legjonn angolos. érdekli a nyelv, filmeket néz, neten angol oldalakat olvasgat.

7: ki szerint érdemelte volna meg jobban kinga? szerinted? miért? jobban tetszik a személyisége? ez nem csak erről szól. az is biztos benne volt, hogy Reni nyerte meg francia versenyt, és ő is kitűnő lett

8: ezért még nem rúgják ki, bár érdekes, hogy se igazgatói se semmi. amúgy meg, hétköznapi suliban nem tudják, és ne is akarják már meghatározni, hogy mit vehetnek fel. Ez a dolog, hogy X centivel a térd fölé nem érhet szoknya... pff

Amúgy igazad van. Tele van logikai bakikkal, és nem csak az elején. Rögtön ha mondjuk Virágot nézzük. A csaj hót sötét, olyan dolgokat nem tud, ami az általános iskolásoknak egyértelmű, de mégis felvették, pedig elvileg a Szent Johanna egy erős gimi. Attól még hogy magánsuli oda is ugyanúgy kell felvételit írni, bizonyítványt bevinni.

Én elolvastam a könyveket, de nem vagyok SzJGer... Az utolsó könyv szerintem nagyon el lett rontva.

2013. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Az előttem válaszoló mindent leírt. Én is így gondolom, csak a Virágos dologhoz szólnék hozzá. Azért vették fel, mert franciául felvételiztek és franciául még Virág is nagyon jól tud.
2013. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
első vagyok. a szóbeli franciául ment, de egyrészt írta hogy nem szólalt meg, másrészt pedig ugyanolyan a magánsulikban is a felvételi eljárás. gondolom LL nem nézett az ilyeneknek utána, mint sok másnak, pl. nekem a Szent Johannás faktrendszer eléggé furcsának tűnik ...
2013. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Bianka<33 ***** válasza:
58%

Én is rengeteg ilyen bakira bukkantam...

Ott van a 3. rész-Mi lenne a neve a hejódnak?

először C. elismeri , hogy ő irta a beatles dalt, aztán pedig azt mondjah azt írta h "Rene"... most ez jutott eszembe, pedig sokat találtam már

Ja meg a becenév... miért is titkolja hogy honnan kapta?? Mmiért nem akarta elmondani az utcsóban? SZÓVAL ÉRTITEK...

2013. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem totál értelmetlen az egész. De tényleg, szerintem nincs iskola, ami hasonlítana erre. Egyszer megnézném Leiner Laura gimnáziumát, mert elvileg pár dolgot neki is kéne tudnia. Virág karaktere kicsit eltúlzott, amikor IQ-tesztet írtak, és értékelhetetlen lett... Na körülbelül egy aranyhal intelligenciájával bíró ötévesen is lehet IQ-tesztet végezni, tehát kizárt, hogy a saccra ötvenes IQ-szintjével megtanulhatott jól franciául, ami egy rohadt nehéz nyelv, még a normálisaknak is. Másrészt, szerintem egyáltalán nem vicces, hogy tele van hülyékkel az osztály. Én nem akkor érezném jól magam, ha egy csapat értelmi fogyatékos közül kitűnnék.

És Kinga igenis jobban megérdemelte volna az ösztöndíjat, ezen én is gondolkoztam.

Cortez karaktere pedig irritáló, de iszonyatos módon, nem hinném, hogy akár a való életbeli másáért is képes lennék rajongani. Úgy állítja be Reni az összes többieket, mintha egy nagy birkanyáj lenne, amikor egy középiskola közösség, meg eleve, egy közösség sokkal rétegzettebb ennél.

És nekem nem tetszett, hogy mindenki kőgazdag, mert senkivel nem tudtam azonosulni közülük, de ez már mindegy.

Ha egyszer lenne egy magyar regény igazi középiskolásokról, azt elolvasnám. Minden sallang nélkül, nem hinném, hogy nem lehetne egy valódi középiskolából jó sztorit kihozni.

2013. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Bianka<33 ***** válasza:
100%
Utolsó! én pont egy ilyen könyvön dolgozom! :)) 24 személyes , a-b-c osztályokkal. Senki sem lesz "gazdag". :DDD Ha érdekel írj! :D
2013. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nah végre egyet értenek velem az emberek! :D

1: Kinga jobban megérdemelte volna. R

2013. máj. 18. 16:16
 8/16 A kérdező kommentje:

Azt akartam írni, hogy! Reni inkább magol, egész nap a könyvek főlőt görnyedne, ha Virág, Cortez stb nem lenne.

De az akor is marhaság, hogy csak azért mert ők a 9.B/10.B/11.B/12.B ők a suli "sztárjai" úgy mondva. Mért nem lehetne még klassz osztályok? Mért csak Ren osztály a menő?

Okés, de mindenki? Virág? Egy óvodásnak nagyobb az iQ-ja, mint neki kérlek...

2: Virág azt mondta, hogy épphogy csak átjutott. De ugye? De akkor is az felvételi, nem? Ahhoz is kell ész, nem?

2013. máj. 18. 16:23
 9/16 anonim ***** válasza:

1. Mivel rendezett "szépfiú" volt, rengeteg kütyüvel

2. Helyes volt, deszkázott...Később érkezett ezért felfigyeltek rá, nem volt ronda, így menő lett

3. Eszelős tekintet...Kinga már 9.-ben szichopata volt...Vagy a 12.-esek nem voltak egy bátor népség

5.Hátt...talán még néhány 12. osztály menő volt, meg talán Bálintékkal is volt egy kis balhé

6. Szerintem Ricsi beszélt az ügyben

7.Vannak olyanok, akiknek megvan a tehetsége valamihez és csak úgy tudják...de azért lehet hogy francia filmeket is néztek, meg az órákat is hallották vmennyire

8. Igen, Kinga jobban megérdemelte volna...De így nem lett volna semmi értelme a történetnek...

9. Azért gondolom h Máday tudjon üvöltözni :D

Kb. ennyi

2013. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 bogcsika22 ***** válasza:

szerintem dave-t azért cikizik mert biztosan úgy viselkedett a gólyatábórban és azért.

azért mert gondolom olyan helyes meg hogy Amerikában született.

mert már akkor is volt tekintélye.

szerintem csak reni látja így attol még lehet hogy van jó fej osztály a suliba

szerintem puskáztak vagy a tanár megmondta nekik a helyes választ

fúúú erre mondjuk nem tudom a választ :/

mert Reni jobban tanult

szerintem azért mert még nem lehetett volna kirugni ezért

kb ennyi tudtam most

2013. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!