Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan gimis szerelem, mint a Szent johanna gimiben?

Figyelt kérdés
Cortez&Reni,Ricsi&Virág. Szerintetek létezik eggyire odaadó,kitartó kapcsolat?

2013. máj. 20. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2013. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem is
2013. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, bizonyára vannak erős gimis szerelmek, de olyan, mint Renié meg Virágé, na olyan nincs. Meg is mondom, miért: olyan semmilyen, ismétlem: SEMMILYEN párkapcsolatban nincs, hogy a felek sose veszednek, nincsenek köztük parányi nézeteltérések, azt sem hiszem, hogy egy pasi - C-hez hasonlóan - folyamatosan ugrálna a csajának, várna rá annyi időt a szexel, stb. Mert ha jobban megnézzük, c. és r. kapcsolata másról sem szól, csak hogy reni nyüglődik, cortez pedig pátyolgatja. Egy igazi kapcsolat nem ilyen, csak mivel a könyvet zömével olyanok olvassák, akiknek koruk miatt nem volt kapcsolatuk, azt hiszik, ez a helyes kapcsolat. Pedig nem, az ilyen kaliberű kapcsolatoknak mindig szakítás, válás lesz a vége, mert a tűrő fél egy idő után megtelik, és elhagyja a másikat.
2013. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ritkán de igen....létezik :)
2013. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

# 2/4 Harmadik kommentelő:

Vannak olyan pasik akik várnak a bnőjükre akár több évet is, két barátnőmnek is ilyen pasijuk van és már mióta együtt vannak, és rajtuk tényleg lehet látni, hogy ők igazán szeretik egymást! :) (nem úgy mint egyesek.. de ez most mind1).


Visszatérve a kérdéshez; Létezik ilyen kapcsolat, ilyen barátság és ilyen osztálytársak. :)

2013. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem van olyan, hogy sose veszekednek, például azért mert Virág sötét neki mindegy Ricsi pedig ráhagyja Virágra. Az mondjuk igaz, hogy Reninek állandóan valami baja van, de fejlődik, mert az első részekben sokkal többet nyűglődött, úgyhogy szerintem egy idő után kinövi :)
2013. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
érdemes hinni benne:)
2013. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Léteznek erős szerelmek ebben a korban, de manapság nagyon ritka az a fiú, aki ennyit várna pl. a szexszel, és ha valaki ilyen hisztis, szenvedős, mint Reni, amellett egy fiú sem húzza sokáig.
2013. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim 16 évesek voltak mikor egy színjátszókörön egymásba szerettek. Mamiék (mindkét oldalról) nem örültek a kapcsolatnak, általába beszélték le őket erről. Ja, és azt még nem mondtam, hogy anyunak meg apunak ez volt az első kapcsolatuk. Ezelőtt sose járt egyikőjük se senkivel. Aztán megesküdtek, én 13 éves vagyok, két húgom van és nagyon boldog családi életet élünk. Ez egy valóra vált tündérmese, ami a szüleimmel történt, de valós, szóval létezik ilyen kapcsolat. :)
2013. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Utolsó: !:))
2013. máj. 31. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!