Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Letezik a szerelem bibliaja?

Letezik a szerelem bibliaja?

Figyelt kérdés

a teljes biblia erdekel!!!

koszi


2010. júl. 4. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy létezik.. Ez csak film!


De nem mellesleg vannak ilyenek a neten, hogy "hogyan kell ezt meg ezt csinálni, hogy a csaj elájuljon tőlünk", beleolvastam pár ilyenbe, hááát... a pasik azt hiszik, bárkit megkaphatnak, ha romantikusak meg ilyesmi, de egyből lejön, hogy mennyire mesterkélt. Azért tehetsz egy próbát. x)


17L

2010. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ahh nemtuom, nekem ay egzik haverom mondta, h ratalalt az interneten, csak elfelejtette melyik oldalonxD és te ezeket hol olvasgattad???:D ki akarnek probalni egy-ket mozdulatot:D

17\F

2010. júl. 5. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik mert törvény nem szabályozhatja a szerelmet. Ez egyéniségtől függő érzés.
2010. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen letölthető (első vagyok amúgy xD), asszem .pdf formátumban, szal szöveg, a címe "Casanovatitkok". Félreértés ne essék, én lány vagyok, a bátyám töltötte le, én meg beleolvastam. Van néhány használható tipp, ha már itt tartunk. x)
2010. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja, még mindig első:

ez amúgy nem csak a szexről szól. Ha azt akarsz, érdemes rákeresni Google-n. :)

2010. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

első:D

ugy látom, teccik a téma:D

2010. júl. 7. 09:16
 7/7 A kérdező kommentje:
am, koccehhh, de nekem nem az kell, h kell csajozni, aztat tuod, profi módon:D, hanem, pózok, taktikák:D,pl : nyelvtornádó ilyesmi...
2010. júl. 7. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!