Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik jobb? E/1...

Szerintetek melyik jobb? E/1 vagy E/3?

Figyelt kérdés
Ti milyen könyveket szerettek jobban olvasni? Ha egy külső, semleges szemlélő mondja el a történetet, vagy ha a főhős szemszögéből láttok mindent?

2013. máj. 25. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
E/1.
2013. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az E/3-mat sokkal jobban szeretem olvasni, de szerintem az E/1-et könnyebb megírni, ezáltal lehet, hogy E/1-ben az író pontosabban ki tudja fejezni, amit akar, és ennyiben talán jobb. Szerintem éppen ezért az a legjobb, ha alapvetően E/3-ban van egy történet írva, de a főszereplő gondolatai a fontosabb lélektani pillanatoknál megjelennek szépen idézőjelben, akár több bekezdésen keresztül.
2013. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is jobban szerettem az E/3-at, de mostanában szívesebben olvasok olyan könyveket, ami a főhős szemszögéből íródott, mert úgy sokkal jobban tudok azonosulni vele és jobban beleélem magam a történetbe :)
2013. máj. 25. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
E/1
2013. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
E/3.
2013. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

E/3

Mindig óriási csalódás, amikor megveszek egy könyvet, fellapozom, és E/1-ben íródott, pedig mostanában ez a "trendi". Szeretem eldönteni, kivel azonosulok, ki lesz a kedvencem.

2013. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
E/3 ,mert egy külső mesélő sokkal jobban, pontosabban le tudja írni a dolgokat, E/1.-ben meg csak azt látjuk, amit a főszereplő maga megtapasztal, amire ő felfigyel, szóval pontosabb leírásokkal, képekkel szerintem jobb.
2013. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
+megoszt velünk (főszereplő) 7.vagyok megin
2013. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van E/3-ban megtudsz mindent, és eldöntheted, kivel akarsz azonosulni.

De vannak helyzetek amikor szerintem a történet követeli az E/1-et :)

Így jobban átgondolva én nem tudtam választani :DD

Köszi a válaszokat, megy mindenkinek a zöld kéz:)

2013. máj. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!