Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok valami nagyon sírós...

Zsebii808 kérdése:

Tudnátok valami nagyon sírós (lehetőleg vörös pöttyös) könyvet/könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Már napok (talán hetek) óta sírós hangulatom van. Egy olyan könyvre van most szükségem amin úgy sírok, hogy már sírógörcsöt kapok. A válaszokat előre is köszi!

2013. máj. 25. 17:35
 1/7 anonim válasza:
Maggie Stiefvater- Shiver (vége felé sírós.) vagy Linger (vége felé sírós.)esetleg filmet tudok mondani amitől biztos hogy sírsz: Szerelmünk lapjai, Most jó :)
2013. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

No és Én.A kedvenc vörös pöttyesem.

Meg a Különc srác feljegyzései is jó,bár az nem vörös pöttyös.

(amúgy a shiver mióta sírós?!:DD)

2013. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A Shiver még elmegy, de a Linger az botrány... Még izgalmas se mondható, nem még meghatónak. A Szerelmünk lapjai pedig egy nyáltenger. Hogy a fenébe tud egy férfi író ilyen elképesztően nyálas, habos-babos, rózsaszín történetet írni ? Rendesen diabéteszt kaptam tőle... Végig se tudtam olvasni , pedig nincs 200 oldal.


Én is ajánlom az Egy különc srác feljegyzéseit, bár ha fiatalbb vagy 15-nél, akkor inkább ne, pár év múlva. Ha vörös pöttyös kell, és ami tényleg jó, nem az a sablonos démonos-vámpíros könyv, akkor annak tényleg a No és én. Én még a Hullámok hercegét is ajánlanám, de az annyira komoly könyv, hogy nem is értem, mit keres a vörös pöttyösök között. Na azon tényleg sírógörcsöt kapsz.

Szerelmes történetnek inkább az Időutazó felelségét mondanám, az is sírós, depi-happy endes. Az sem vp, de könnyen olvasható-emészthető.

2013. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jay Asher: Tizenhárom okom volt…

Delphine de Vigan: No és Én

Zakály Viktória: Szívritmuszavar

Pat Conroy: Hullámok hercege

Peter Marshall: Tombol a hold


Ezek nem Vörös Pöttyösek,de garantált a sírás:

Jodi Picoult - A nővérem húga

Lauren Oliver - Mielőtt elmegyek

Lois Lowry - Nyáron történt

David Nicholls - Egy nap

2013. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A tizenhárom okom volt -ot nem ajánlom azon nem lehet sírni.Szenvedés a könyv.
2013. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan egy vöröspöttyös könyv sem volt, amelyiken sírtam, de itt van pár, hogy min:


Mielőtt elmegyek

Üvöltő szelek

Az Úr sötét anyagai trilógia harmadik része

Ne engedj el

Éhezők Viadala trilógia

Battle Royale


Remélem, segítettem =) Szerintem a sírógörcsöt ezek közül garantáltan előidézi az Üvöltő szelek, Az Úr s. a. 3. és a Ne engedj el =)


De az is megoldás, ha például sírós filmek könyvváltozatát keresed meg: Nicholas Sparks regények, Egy nap, Utóirat: Szeretlek, stb...

2013. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amíg élek. én mondjuk jól tartottam magam, de szokásos 3 nap helyett két hétig olvastam, nem bírtam többet egyszerre olvasni, annyira taccsra tett.
2014. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!