Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gábor a beszédében nem mondott...

Gábor a beszédében nem mondott semmit Durandról?

Figyelt kérdés
én úgy emlékszem, hogy mindegyik tanárról mondott valamit, kivéve a francia tanárról. Komoly?

#Szent Johanna Gimi #SzJG #francia tanár #Zsidák Gábor #Durand
2013. máj. 31. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én is úgy emlékszem, hogy Durand-nak nem mondott semmit.
2013. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát akkor ezt eltolta Laura :(
2013. máj. 31. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, Gábor a beszédében tényleg nem említette Durand-t, de nem hinném, hogy ezért el kéne ítélni az írónőt.. Az egész regény cselekményének folyamán nagyon kedves szavakkal van ítélve a tanár, szeritnem ugymond "tudatosan" nem akart róla semmit sem írni, mert Őt egyszerűen nem kell bemutatni.. de.. ez csak személyes vélemény ne megkövezni miatta:o3
2013. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Gazdagról sincs semmi, de szerintem nem baj. A karakteresebb tanárok említve vannak, az pont elég.
2013. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De Durand karakteresebb tanár...

igaza lehet a második válaszolónak :)

2013. jún. 2. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért pl. Gondos sokkal karakteresebb, vagy Barka...
2013. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 klopusz ***** válasza:
100%
A regényfolyam alapján számomra az derül ki, hogy Durand nem tud magyarul. (Zsolti egy szövegéből derül ki, mikor apukája betelefonál a sok egyes miatt, Durand-nal beszél. Illetve nem, mert az apuka nem tud franciául.)
2013. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!