Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek toroljem le a blogom?

Szerintetek toroljem le a blogom?

Figyelt kérdés
A blogomban van One Direction , de igazabol egy lany eleterol szol es almairol. Mar van 5 resz es nekem tetszik is,de nemtudom ha a tobbieknek igen. van mar 100 megtekintes,es mondtak is hogy tetszik nekik ..de nemtudom :< .. ez az elso resz: [link]

2013. jún. 3. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

na hát ő...............


Én az ékezet hiánya miatt csak azt a kis rózsaszín részt olvastam(a továbbiba azért nem kezdtem bele mert így félreérthető, tehát gyorsan szerezz be egy magyar billentyűzetet)


Mivel nem vagyok 1D-s fan, és a zenéjüket is rühellem így maga a téma se tetszik.De ha 100 mondták, hogy tetszik akkor legalább 20-50 embernek tuti biztos tetszik.

De a legfontosabb, hogy neked tetszen és ez sikerült.



Szerintem folytasd!

2013. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hat koszi :) ez egy jo valasz volt , koszi
2013. jún. 3. 22:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A most következő véleményemet NEM SÉRTÉSNEK SZÁNOM. Pusztán az őszinte véleményemet írom le, hiszen Te kérdezted.


Ez OLVASHATATLAN. Igen, töröld le, mert fizikailag kínszenvedés olvasni. Ha mindenképpen szeretnéd megosztani az írásodat, legalább ékezeteket használj, mert ez így kb. olyan, mintha titkosírást kéne megfejtenünk. Senkinek sem lesz lelki ereje kibogarászni, hogy mit is akartál írni.

2013. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon rossz.


Félretéve azt, hogy a téma nem érdekel, DE ! rossz a helyesírásod és, ahogyan azt már előttem írták az ékezetek hiánya miatt tragikusan rossz olvasni.


Ha folytatni akarod, akkor folytasd nyugodtan, de légy szíves ezeket a hibákat javítsd ki és tiszteld meg azzal a közönségedet, hogy olvasható és élvezhető formában írsz.

2013. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hypno ***** válasza:
100%
Nuygodtan törölheted, a világ semmit nem veszít vele. Jó tanács: gondold át, és ne "melegen" töltsd fel a sztorit.
2013. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel... Tucatblog, ami annyit foglal magába, hogy: HELYTELEN, mindent előre tudunk, nem tudsz meglepni semmivel, ugyanarról szól: 1D + lányok, akiknek az álma... (ne is mondjam, hogy mi, mert tood)
2013. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ékezet hiánya még okés,valahogy tűrhető.De a fogalmazásmódodon,valamint a stíluson sürgősen változtass!NE írj rózsaszín betűkkel!Hiszen úgy csak még olvashatatlanabb az egész.Ha megszólal egy szereplő,illene utána körülményt írnod,hogy az olvasó ki tudjon igazodni,hogy az adott szereplő mit csinált amikor ezt meg ezt mondta.Úgy halad a történet,akár egy gyorsvonat,lassíts az események menetén,és bővítsd leírással a sztoridat.Észrevettem,hogy ilyen tipikus sablondumát használnak a szereplőid,ezen jobb lenne,ha mihamarabb változtatnál.De van egy rendkívül nagy problémám,ami manapság sok blognál fordul elő,és már a falra mászok tőle: NE HASZNÁLJ SMILEY-KAT!!!!!!!!!

Tudom,ez az egész válasz olyan hatást kelt,mintha én lennék a bölcs,a mindentudó,de nem így van.Én is írok egy blogot,de ezeket a hibákat,amiket te,nem követtem el.

Törölnöd nem muszáj,ha még most megembereled magad,és összehozol egy ütős 2.részt,akkor még talán olvasni is fogom :D

2013. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

(Utolsó vagyok)


Nem vettem észre,hogy több része is van a blognak,csak most.

A sztori maga elég sablonos,bár ha belehúzol,és kicsit "elhúznád a történeted szálát a rég kitaposott sablonos útról",akkor még lehet belőle valami.

2013. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Szia, elolvastam a részeket eddig, de hogyismondjam... nagyon szeretem a fanfic.-eket de ez nagyon sablonos. Próbálj meg ékezetekkel írni mert így olvashatóbb ( mondjuk nekem annyira nagy bajom nem volt vele) és ügyelj a helyesírásra!! Egyetértek az előttem lévőkkel,próbálj valami egyedibbet és izgalmasabbat írni a történetbe, mert ez így nagyon uncsi. :/ szerintem ne töröld le, próbálkozz, mert mindenki így kezdte. :)
2013. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat .
2013. jún. 6. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!