Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Anime könyveket tudtok ajánlani?

Anime könyveket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondoltam, amelyeket nehéz letenni, jó cselekménye van, izgalmas, jók a karakterek, ha ez mind meg van a téma bármi lehet :) S lehetőleg olyanok legyenek, amelyekből csináltak animét is, s lehetőleg angol vagy magyar legyen :) Köszi :)

(Elég csak a címe)


Amit én tudok ajánlani az a Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! Nagyon jó könyv, két részes :)



2013. jún. 6. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az "anime könyv" alatt a mangát érted?
2013. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom vagy mangára vagy novel-re gondol ..
2013. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
inkább novel, képregény nem érdekel
2013. jún. 7. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Accel World, Sword Art Online - ugyanaz az alkotójuk, eredetileg novel-ek, de 2012-ben mindkettőből készült anime is.
2013. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na amit a 4es ajánlott az az amit még az ellenségemnek se ajánlanék xd
2013. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, nem is rosszak :D Mondjuk én csak az animéket láttam; Sword Art Online tényleg nem valami nagy cucc, de Accel World animéje tetszett :)
2013. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

AW se egy nagy cucc , a SAO meg egy nevetséges szappan opera.


Esetleg ha szereted az Ecchi-t is , ajánlom a HighSchool DxD noveljét , az egyre jobb lessz , raádásul jona 2ik évad 1hónap múlva.

2013. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy legyen magyar? ki fordít itt light novelleket ebben az országban? senki...bele kezdenek lefordítanak 1-3 fejezetet azt kész


Boku wa tomodachi ga sukunai

[link]

2013. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, a SAO-n kívül mindegyiket megpróbálom elolvasni ill. megnézni :)
2013. jún. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!