Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi! Írnátok a...

Szent Johanna Gimi! Írnátok a kimaradt jelenetekből párat?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak:

Február 2. (csütörtök)

-Tanár úr!-lóbálta a kezét Virág.-Az mit jelent, ha én előítéletes vagyok a "fehérekkel" szemben?-tűnődött felolvasva az eredményt.

-Emó, hol nőttél fel, Jamaicában?-röhögött Ricsi.

-Nem tudom, Virág hogy mi alapján válaszolgattál-felelte a tanár

-Hát, izé. Akinek tetszett a képen a ruhája vagy a haja, azt jelöltem be...Ilyesmi.

-Virág, úgy gondolom, ez esetben a te teszted érvénytelen. Esetleg töltsd ki újra online a tesztet, figyelve a feladatra-sóhajtotta Vladár.


Február 21. (péntek)

-Reni végzősök vagyunk. Nekünk már nincs házink-harapott bele egy puffasztott rizsszeletbe Zsolti.

-Ezt ki mondta?-nevettem el magam.

_Én-felelte, és azt hiszem, úgy gondolta, ezzel meg tud győzni.


Május 4. (péntek)

-Mi lesz hétfőn?-pislogott Virág.

-Érettségi szünet-felelte Kitti.

-Ú, de jó!-bólintott Virág. Valamennyien elkerekedett szemmel néztünk rá, azt várva, hogy végiggondolja a dolgot.-Íjjjj-esett le neki, szerintem kissé soká, de a lényeg, hogy végül rájött, hogy az érettségi szünet egyben a mi érettséginket is jelenti.

-Emó, sötét vagy-mosolygott rá Ricsi, és ezzel most valamennyien egyetértettünk, Virág pedig nevetve rágózott, és a vállát vonogatta, amolyan "jólvanna" mozdulattal.


Remélem tetszenek a kimaradt jelenetek!!!! Mindegyik jelenet a 8.-ból maradt ki. :)

2013. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

[link]

Itt van pár. :)

2013. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mindegyis ***** válasza:
97%

– Mondj egy musicalt, amiben jó a zene – nézett rám, és bár nem látszott, tudom, hogy a pilótafazonú napszemüvege mögött mosolygós volt a szeme.

– Grease – vágtam rá azonnal.

– Te jó ég – röhögte el magát.

– Vagy a Mamma mia!

– Oké, Reni, a Beatles és Oasis elnézve, hozzád tartozik. De ha ABBA-t fogsz hallgatni, beszélnünk kell – közölte, én meg ösztönösen felnevettem.

– Nem szakíthatsz velem az ABBA miatt! Az nem ér! – tettettem felháborodást.

– Csak ha énekelni is fogod – mondta komolyan. – A világból ki lehet kergetni a Dancing Queennel.

– Miért? Olyan jó! Hogy is van? „You can dance, you can jive…” – kezdtem énekelni, mire Cortez fél kézzel a kormányt fogta, a másik kezével pedig a fejét.

– Tévedtem. Van egy rosszabb dolog a Dancing Queennél – ismerte be.

– Mi az?

– A kiejtésed.

Megvontam a vállam, Cortez pedig mosolyogva felém pillantott. Hát, mégsem dobott az ABBA miatt. Amúgy pedig, „you are the dancing quees, young and sweet… only seventeeen”. :)

A suli elé érve a többiek felénk fordulva köszöntek.

– Mi van, Cortez, nyúzottnak tűnsz – biccentett Ricsi.

– Ja. A svéddel jöttem suliba – legyintett, én meg megállás nélkül röhögtem.

– Mi? – kérdezte Dave.

– Reni ABBA-t énekel – avatta be a többieket, akiktől azonnal kaptam egy nagy adag „fúúúúj”-t.

– Miért? Van tök jó számuk. Izé, melyik is az, amelyik tudod. Olyan… valami queen – gondolkozott Virág.

– Dancing Queen – bólintottam nevetve.

– Nemááár – hőbörgött Zsolti, és úgy tűnt, már a szám címe is fájdalmat okoz neki.

– Úúú, hogy is kezdődik? – vakarta a homlokát Virág.

– Nem tudom, nem jut eszembe. Pedig mindjárt megvan – gondolkoztam nagyon.

– „Friday night and the lights are low…” – mondta Dave, mire mindannyian felé fordultunk.

– Mondd, hogy gugliztad és nem fejből tudod – hőkölt hátra Ricsi.

Dave vigyorogva felénk mutatta a telefonját, amivel kinetezte a lyricset.

– Na, azért – könnyebbült meg Zsolti.

– Pszt. Reni – suttogta Dave, mire odahajoltam hozzá. – Amúgy tudom a szövegét.

– Komolyan? – kérdeztem halkan.

– Persze.

– Én is – mosolyogtam.

– Majd webkamerán karaokézunk egyet rá, jó?

– Mindenképp – bólogattam. :)

– Mit pusmogtok ti ott? – kérdezte Zsolti.

– Semmit – feleltük egyszerre. Virág tovább énekelgette a számot, én is bekapcsolódtam, a fiúk pedig pislogás nélkül meredtek ránk.

– Mit műveltek? – lépett hozzánk Kinga.

– Csak énekelgetünk – vigyorgott Virág.

– Ez annyira tipikus – rázta meg a fejét lesajnálóan. – Mindenből ki akartok hagyni. Márpedig a refrén az enyém – fonta össze a karját maga előtt.

– Csoportos szakítás? – kérdezte Zsolti, mire mindenki felröhögött.

213-214. oldal


Ez a lgejobb

2013. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!