Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy lehet a Moly.hu-t közössé...

Hogy lehet a Moly.hu-t közösségi, barátkozós oldalként használni?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, de azon kívül, hogy bejelölgetem, melyik könyv van meg, meg véleményt írok, nem tudom, hogyan lehetne ott barátkozni, pedig mindig látom, hogy milyen jó baráti közösségek jöttek ott össze... Valaki, aki ebben járatos? :)

2013. jún. 8. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Írd meg, mi történt veled, valamint bejelölhetsz embereket, hogy követed őket... Ha visszajelölnek, írj rájuk.

2013. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mit kéne megosztanom? :D Nem vagyok az a típus aki leírja minden lépését. Az ilyenekre senki se kíváncsi :D És ha rájuk írok... miről kérdezzek/mit mondjak?
2013. jún. 9. 01:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelölj be valakit, akinek tetszenek az értékelései, írogass az olvasásaikhoz, értékeléseikhez ("ezt én is olvastam, nagyon tetszett, kíváncsi vagyok, te mit szólsz majd hozzá", "örülök, hogy neked is tetszett", vagy ilyesmi). Azt meg senki nem várja, hogy a karcokban leírd minden lépésedet, ez nem a facebook. Ott vannak a zónák, ahol könnyen megismerkedhetsz azonos érdeklődésű emberekkel. Vegyünk például egy zenével foglalkozó zónát: linkelsz egy jó számot, és máris van miről beszélned azokkal, akik szintén szeretik. Nem nagy ördöngösség, csak bátran! :)
2013. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nézd meg az eseményeket, menny el rájuk, beszélgess:)
2013. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam a könyvhéten meg ilyen nem hivatalosan csak molyos, de sok molyos van eseményen, és ott mindig látok nagy molyos társaságokat (néhányakat innen-onnan futólag ismerek, de ők sztem nem emlékeznek rám) és mindig úgy vélem hogy ők már így összeállt csapatként járnak ki és akkor megint ott vagyok hogy neten kéne őket megismerni és utána kimenni, de neten nem tudom hogyan... ördögi kör :D
2013. júl. 21. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!