Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A szurke otven arnyalatat...

A szurke otven arnyalatat olvastatok?

Figyelt kérdés
nemtudom ti hogy vagytok vele de en nagyon sokszor beizgultam ahogy Christian beszelt amit csinalt,mondtam is paromnak h mig o aludt en benedvesedtem a konyvon es elkezdte o is olvasni.:)
2013. jún. 9. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
olvastam, és egyetértek :)
2013. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak beleolvastam, de a gutaütés kerülgetett attól az irodalminak még a legnagyobb jóakarattal sem nevezhető, bugyuta, űbergagyi, amatőr, súlyos nyelvtani hibákban tobzódó, szegényes, lapos, semmitmondó, suta, sületlen, proli, színvonaltalan, sekélyes borzadálytól.
2013. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igaazad van kettes h ez egy olyan "egyszeru konyv"de akkor is izgato:))
2013. jún. 9. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Olvastam, igen volt rá példa. :)
2013. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó rá,észre úgy fél éve nem bírom magam rávenni, tényleg szörnyen primitív könyv, és a sztori sem kifejezetten izgi szerintem. :D

Engem nem tudott begerjeszteni legalábbis, közhelyes, és a béna szöveg (a fordítás még mélyebb) pedig a maradék jót is kivette belőle. :D De olvastam fel belőle részeket a pasimnak, együtt röhögtünk. xD

2013. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
es nem tudjatok mikor lesz belole mozi??es kik lesznek a foszereplok??matt bomer??
2013. jún. 10. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Jövőre jelenik meg a moziban. Még nem tudni kik lesznek a főszereplők, még folyik a válogatás. Itt megtalálod az esélyeseket:


[link]

2013. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
remelem matt bomer!!!kinem szarja le hogy meleg,allatian nez ki es kikopott christian grey!!
2013. jún. 11. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Olvastam mind a 3at. Az első még tetszett, a második háát elmegy gondoltam magamban, de a harmadikat az első tíz oldal után meguntam... csak azért olvastam végig, mert ha már nekiálltam nem hagyom félbe, de eléggé elcsépelt sorozat így belegondolva. Nem tudom, hogy hogyan lett ekkora sikere.
2013. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dizso válasza:
En most olvasom a sotet otven arnyalatat magaval ragad a konyv es nem kimondottan a sexualis toltete miatt hanem a Cristiant korbe vevo homaly hogy mi tortent vele es hogy kepes e majd emberi erzeseit a felszinre hozni. A konyvesboltban egy idosebb holgy nagyon szepen fogalmazott hogy ez a nok bibliaja es ezt minden nonek olvasnia kene. Eloszor en is ugy viltam vele hogy ilyesmi konyveket nem olvasnek de probalok a sorok moge latni es a konyv igazi mondandojat meglatni.
2014. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!